Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 17 10
Call-Girls 52800
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Κοπέλα με κριτικές διστακτικης προέλευσης από κάποιους να λένε τα υπερθετικα για αυτην και άλλοι να πέρασαν γήινα και όχι τόσο καλά θα αναφέρω τη προσωπική μου εμπειρία απο χτες.
Όταν κάλεσα στο γραφείο πήρα να κλείσω Σάντι.
Το γραφείο για την ώρα που ήθελα με ενημέρωσε δεν είναι διαθέσιμη και θα μπορούσε Έλσα που είναι και πολύ καλή στο πρόγραμμα, τσεκαρω εδώ στο αρχείο παραπόνων η συγχαρητηρίων και μπαλκόνι μπαινω σε μεγαλύτερο δίλημμα.
Κλήση πάλι στο γραφείο και ξανά επιβεβαίωση από μεριάς τους θα περάσω καλά και μη το σκέφτομαι.
Επειδή μαρεσουν κάποιες φορές και οι προκλήσεις κλείνω.
Ζιτησα μόνο επειδή κάνει και αναλ, να πάρω αυτό το έξτρα απτό κατάλογο υπηρεσιών της,οπότε λέω καλή ξεκαλή, θα τη φορτώσω από πίσω και θα με φτιάξει.
Παιρνώ δωμάτιο, κάνω μπάνιο,βάζω μια τσοντουλα και χαζεύω τις φωτό της περιμενωντας την.
Τοκ τοκ πόρτα, στην ώρα της.
Λοιπόν από κοντά είναι ένα μωράκι σε μέγεθος γυναίκας.ξανθο μακρύ μαλλί σίγουρα δε πιστεύω είναι δικό της αλλά τέλειο σε υφή, πρόσωπο εμένα μου άρεσε αρκετά,έχει και το νεανικό που στάνταρ δε περνάει τα 24,κάτι που φενετε από πολλά σημεία.
Πέρασε μέσα μετά από φιλι είσόδου αναγνωριστικό και χουφτωμα κώλου..αφρατου και στη θέση του, καπούλι ψηλό!
Είχε φέρει μαζί της μια τσαντουλα χάρτινη που φαντάστηκα εκεί μέσα θα κρύβει τα εργαλεία της δουλειάς,όπου η φαντασία μου δε με έβγαλε ψεύτη.
Πέρασε για μπάνιο,και βγήκε με κάλτσες πάνω από γόνατο δυχτιωτες και φορώντας τις γόβες της.
Βυζάκι μικρό...ναι μικρό,φυσικό όμως και της νιότης γλυκάκι όπως και το μουνακι της μια απτά ίδια.
Τη ξάπλωσα αμέσως για να αρχίσω το πασπαλισμα,αφού μου άνοιξε τα πόδια της και τα κράταγε ψηλά,μου χάρισε έναν οργασμό όταν άρχισα να της γλείφω τη κωλοτρυπιδα.
Μόνη της αποτι κατάλαβα φτιάχνετε με το άγγιγμα εκεί και το αναλ.
Της τον έδωσα στο στόμα αλλά η πίπα της θεωρώ πως είναι μια καλή πίπα των 23-24 χρόνων.με ότι εμπειρία μπορεί ναχει αυτή η ηλικία,παρόλα αυτά δε με χάλασε γιατί δε περίμενα να δώσω το Όσκαρ εκεί.
Πέρασε τα αρχιδια πολύ καλά και έχωσε τη μούρη της και πιο κάτω που με τρελάνε.
Η αμαρτία μου είναι πως από μουνι δε τη γάμησα καθόλου, ήθελα αλλά δε τη γάμησα, είχα φτιαχτεί από πριν για αναλ.
Παρόλο αυτά όσο τη γάμησα από κωλο,η σούφρα της χαλάρωνε και το μουνακι της έσταζε, με την ίδια να δείχνει τρελή επιθυμία για πιο βαθιά και πιο γρήγορα.
εκείνη την ώρα πήρα και άλλο ένα έξτρα,για χύσιμο στο στόμα,γιατί μου έβγαλε πολύ γούστο η όλη φάση και πάνω στο γούστο δε κοιτάμε ποτέ το οικονομικό.
Τον έβγαλα απτό κωλο της,πέταμα καποτας και κατευθείαν στη γλώσσα της καρφωμένη στα μάτια σαν ζητιάνα σπέρματος.
Σημαντικό για μένα, δεν έτρεξε σαν τον Καρλ Λιούις στο μπάνιο,αυτό το κομμάτι το λειτούργησε επίσης άψογα,γιατί είναι κάτι που μου τη σπάει γενικά.

Η προσωπική μου εμπειρία μαζί της ήταν άψογη, και θα τη ξαναπάρω αν κάτσει ,γιατί γενικά μαρεσουν τα καινούργια και οι δοκιμές,αλλά ήταν από αυτές που πέρασα πολύ καλά.

Κλείσιμο διαλόγου μετά το τελευταίο φιλί και χαμόγελο πριν κλείσει η πόρτα:

-next time baby I ll fuck your pussy to try it?
-i prefer do me again my ass baby?

Πώς να μη το ξαναπάρεις αυτό το κοριτσακι?

The end.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Σεπτεμβρίου 22, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
230€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Metr69
Προμότορας
Εγγραφή:
3 Μαϊ 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
201
Likes:
8.875
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Alexander81, james034, alpula και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Σεπτεμβρίου, 2021
καρλ λιουις!!!!
που τον θυμηθηκες;;;;;
προσοχη,καρφωνεις την ηλικια μας!
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1