Λεπτομέρειες αξιολόγησης

3.5 1 10
Γενική βαθμολογία
 
3.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
5.0
Γενική συμπεριφορά
 
5.0
Επικοινωνία
 
2.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
2.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
2.0
Λοιπόν φίλοι μου συναγωνιστές είπα να δοκιμάσω και το παλιό γραφείο από το οποίο είχα πρώτο ξεκινήσει αυτό το Σπορ δεν μπορώ να πω είχα περάσει επικές στιγμές με τις κοπέλες που έφερνε παλιά και μπορώ να πω ότι πάντα είχαν καλές επιλογές, βλέποντας ότι το τελευταίο διάστημα τις αφίξεις που έχουν φέρει Χμμμ; και είπα να δοκιμάσω να δω αξίζει τον κόπο να κάνω πισωγύρισμα βλέποντας τις εικόνες κλικ μου έκανε η Αλίσα προσεγγίζοντας την Λόλα από του αγγέλους όπου είχα κάνει επικό γαμήσει λες να είμαι τυχερός. Έτσι κλείστηκε το ραντεβουδάκι μας στο αγαπημένο μου ξενοδοχείο φτάνοντας άρχισα να παρφουμαρίζομαι για να υποδεχτώ το 20 χρόνο πιπίνι με τιμητικές διακρίσεις Προσκύνημα όπως αναφέρεται και στο σίτε. Εκεί που έχω ξαπλώσει στο κρεβάτι βλέποντας τις φωτός τις χτυπάει η πόρτα και ανοίγοντας αντικρίζω ένα κορίτσι 20-22χρονων με μια φούστα πάνω σε γόβες με πρόσωπο γεμάτο στην ακμή και δόντια να ξεπροβάλλουν σαν τον βρικόλακα από τα καρπάθια όρη, της λέω πέρασε για να δούμε τι θα κάνουμε με εσένα μήπως ανταλλάξουμε ομάδα αίματος. Την αρχίζω στο μπαλαμούτι ξεκινώντας να την γδύνω μόλις βγήκε και το τελευταίο εσώρουχο από πάνω τις η συνολική εικόνα ήταν τραγική ένα σώμα ατσούμπαλο χαλαρό μες στην ακμή και ιδιαίτερα πίσω στην πλάτη με μεγάλη και απαράδεκτη για την ηλικία της απουσία γυμναστικής έδινες σφαλιάρα και κυματιζόταν όλο το σώμα σαν ακορντεόν από την κοιλιά και κάτω ήταν σαν φούσκα το οποίο ξανά επανέρχονταν στο κανονικό μέγεθος από τα ποδιά μέχρι και τα άκρα της τα οποία ήταν απαράδεκτα χωρίς ίχνος περιποίησης και αβαφής. Δεν θα μπω σε πολλές λεπτομέρειες δεν αξίζει τον κόπο, παίχτηκαν δυο αδιάφοροι αγώνες με πολύ μέτρια ως απαράδεκτη συμμετοχή από την πλευρά της πίπα στον μητσάρα ίσα ίσα που έφτανε το στοματάκι μέχρι την πούτσο κεφαλή πιο κάτω δεν πήγαινε γιατί από τη μου ανέφερε τις πέφτε μεγάλος για την ηλικία της, γαμήσει σαν να γαμούσα πουτάνα στο μπουρδέλο με λήξη χρόνου για να περάσει ο επόμενο δεν πηγαίναν εκεί κατευθείαν καλύτερα θα περνούσα και το καλύτερο στον δεύτερο γύρο μου σηκώθηκε με πολύ προσπάθεια και έπεσε απότομα Κεφάλι σε τοίχο! όταν έβλεπα την φάτσα της χωρίς ίχνος ηδονής λες και την γαμούσα από αγγαρεία λήξη χρόνου το συντομότερο και γοργόν χάριν έχει. Λοιπόν μάγκες το κορίτσι είναι άβγαλτο εντελώς πρώτη φορά στο σπορ μόνο για αρπαχτές και οι φωτός δεν αντιπροσωπεύουν αυτό που φαίνεται μόνο η φάτσα παραμένει ίδια χωριά ίχνος από σπυριά από την επεξεργασία που έχει γίνει από τι μου είπε μόλις είχε χωρίσει από το αγόρι της και είπε για αλλαγή δεν κάνω την Εσκορτ αμέ δε κάποιος πρέπει να της πει ότι τα πράγματα δεν είναι έτσι όπως φαίνονται άλλα λόγια να αγαπιόμαστε το πισωγύρισμα πήγε άπατο αυτά από εμένα ελπίζω να βοήθησα στην επόμενη επιλογή σας.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Σεπτεμβρίου 22, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Παραπλανητικές (πολύ επεξεργασμένες/παλιές)
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
P
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, mallias20, Weruloa και 28 άλλα μέλη

Σχόλια

10 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Σεπτεμβρίου, 2021
ειπαμε μακρθα απο 19 χρονα , 20χρονα του Glamour , εγγυημενη αποτυχια Money MouthΚεφάλι σε τοίχο!
22 Σεπτεμβρίου, 2021
Δεν την γνωρίζω την κοπέλα αλλά από τις φωτογραφίες φαίνεται καθαρά ότι υπάρχει πρόβλημα μακροδοντίας στην κοπέλα.Η οδοντιατρική λύση είναι αρκετά ακριβή!
Επίσης,σχετικά με την ακμή.Επειδή και εγώ αντιμετώπιζα παρόμοιο πρόβλημα μέχρι τα είκοσι-οκτώ μου χρόνια,είναι δύσκολη περίπτωση η απαλλαγή από την ακμή και κοστοβόρα συν το ότι το μεηκαπ "φουντώνει" την ακμή.
review reaction 1 MarkosIoan
22 Σεπτεμβρίου, 2021
"της λέω πέρασε για να δούμε τι θα κάνουμε με εσένα μήπως ανταλλάξουμε ομάδα αίματος.."
ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ δεν υπάρχεις..
Δεν λες που δεν σου ετυχε περίπτωση σταυροειδής σύγκλεισης, να σε κριτσανισει σαν πιράνχας στην πεολειχια..
review reaction 3 billGor, paparovicz, monstercock greece
22 Σεπτεμβρίου, 2021
Από εμένα ΗΡΩΑΣ !
review reaction 1 paparovicz
22 Σεπτεμβρίου, 2021
Ας την έβαζες να ανοίξει καμιά μπύρα!
review reaction 3 paparovicz, monstercock greece
22 Σεπτεμβρίου, 2021
απολαυστικη κριτικη οπως παντα!!!!
ευχομαι περισσοτερη τυχη με την επομενη!
review reaction 1 paparovicz
23 Σεπτεμβρίου, 2021
...μετά από τόσο καιρό...είπες να διαλέξεις κοπέλα από το άλλο γραφείο...για να γράψεις και μια κριτική για κοπέλα του άλλου γραφείου...αυτού που δεν κάνει εκπτώσεις για τις κριτικές...και διάλεξες για συνάντηση τον δρακουμέλ!!...xaxaxa!!...

...δεν λέω...καλά έκανες και πήρες κοπέλα από τον Glamour!!...αλλά γιατί διάξελες τον δραμουμέλ???...οι άλλες κοπέλες που είχαν και καλές κριτικές δεν σου άρεσαν ε???...xaxaxa!...

...δεν την έβλεπες εκ των προτέρων στις photo?...στραβός είσαι ρε φίλε??...xaxaxa!!...

...και εντάξει...ήσουν στραβός!!!...δεν είδες τις photo της κοπέλας!!!!...την κάλεσες...και ενώ την είδες από την αρχή ότι έχεις καλέσει έναν βρυκόλακα με ακμή...την κράτησες...για να μην πάνε χαμένα τα 140 euro...και να έρθεις να κράξεις!!!...xaxaxa!!...

...πόσο άρρωστοι είστε ορισμένοι!!!!...

...ευχαριστούμε τύπε για την ενημέρωση...

...συνέχισε τώρα τις αντικειμενικές κριτικές για τα κορίτσια του YourAngels...Χαχαχα!Χαχαχα!
W
WHATABOUTFUCK
review reaction 1 review reaction 6 geroksouras, paparovicz, ΦΑΚΙΡΗΣ και 2 άλλα μέλη
23 Σεπτεμβρίου, 2021
WHATABOUTFUCK αυτή με καύλωσε τώρα τι ζόρι τραβάς δεν ξέρω Γαμήσου
Δεν φτάνει που έγραψα κριτική για να γλιτώσω κάποιους σαν εσένα να πετάξετε τα λεφτουδάκια σας σε σαβούρες την ακούω και από πάνω ωραίος είσαι. Λες και δεν σου έχει τύχει?
Δεν υπολογίζω τα γραφεία ούτε αντιπροσωπεύω κάποιο όπου φυσάει ο άνεμος αντικειμενική αξιολόγηση κάνω όπως όλοι εδώ μέσα τώρα αν κάποιοι επωφελούνται από αυτό μαγκάκια τους και μου είναι παντελώς αδιάφορο.
Αυτά από έμενα άπλα πριν γράψεις την μαλάκια σου βάλε το μυαλό σου να σκεφτεί γιατί ο τύπος γράφει κριτική ενώ μπορούσε να μην γράψει και καθόλου.
Αυτό με τις τελείες το έχεις εκ γενετής το πρόβλημα ή σου βγήκε στην πορεία με το Σπορ Χαχαχα!Χαχαχα!Χαχαχα!Χαχαχα!Χαχαχα!

Άντε γεια τώρα
P
paparovicz
review reaction 1 TOMCRUISE
23 Σεπτεμβρίου, 2021
...paparovicz...

...σε κάβλωσε η κοπέλα από τις φωτό?...σοβαρά??...να το κοιτάξεις αυτό το πρόβλημα τύπε!!...παίζει να ήσουν ο μοναδικός στο bou που κάβλωσε με την συγκεκριμένη!!...xaxaxa!!...

...τύπε σε ευχαριστούμε που έγραψες κριτική...αλλά δεν χρειαζόταν να γράψεις για την συγκεκριμένη...κανείς δεν θα πήγαινε να την συναντήσει ούτως συ άλλως!!...xaxaxa!!...

...τύπε?...φυσικά και μου έχει τύχει να στουκάρω σε δρακουμέλ!...αλλά όταν μου συμβαίνει τηλεφωνώ στο γραφείο...και μου την αλλάζουν...δεν κάθομαι σαν τον μπούφο να πετάξω τα λεφτά μου...για να πάω σπίτι μετά και να κράξω...εκτός αν το έχω σκοπό!!...αλλά δεν είμαι τέτοιος!...δεν την βρίσκω με το να κράζω!!...ούτε με πριμοδοτούν...xaxaxa!...

...τύπε?...είχες 20 σερί κριτικές για κορίτσια του YourAngels...και όταν θέλησες να σπάσεις το σερί...διαλάξες τον βρυκόλακα την Alisa!!!!!...xaxaxa!!...

...μαλακία έκανες τύπε!!...συνέχισε να γράφεις για το YourAngels...που σε χρεώνει με 100 euro για την κάθε κοπέλα...αντί να δίνεις 140 euro για τους βρυκόλακες του Glamour!!!...χαχαχα!!...

...τύπε αυτό με τις τελείες δεν μπορώ να το αλλάξω...αλλά και το να κράζω κάποιους σαν εσένα...ούτε αυτό μπορώ να το αλλάξω!!...sorry!!...χαχαχα!!...
W
WHATABOUTFUCK
review reaction 4 paparovicz
23 Σεπτεμβρίου, 2021
όρεξη που την έχεις ρε φίλε βρε κάτι άλλο να ασχοληθείς και άσε έμενα.

κάλο βράδυ
P
paparovicz
10 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10