Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 23 10
Γενική βαθμολογία
 
9.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Η Ζωή είναι μια όμορφη πενηντάρα, με κορμί 30άρας, βυζάρες, απαλό δέρμα... Απείρως επικοινωνιακή, ευχάριστη. Κάνει τα πάντα για να χαλαρώσεις και να περάσεις καλά. Πεντακάθαρη, ακολουθεί εσένα και το ένστικτό της. Γαμιέται γιατί πρώτα το γουστάρει. Έχει ποιότητα χαρακτήρα κι αυτό είναι ξεκάθαρο, όπως επίσης είναι και ξεκάθαρο ότι παίζεις με τους δικούς της όρους... Ο πελάτης δεν έχει δίκαιο επειδή πληρώνει, ο πελάτης έχει δίκιο γιατί η Ζωή γουστάρει!!! Είναι πολύ αισθησιακή γυναίκα και το ξέρει... Είναι προσαρμοστική στις απαιτήσεις του πελάτη, δείχνει σεβασμό στο χρόνο και στα χρήματά του... Είναι κοινώς "πουτάνα" απ τις λίγες. Πολύ ερωτεύσιμη, οπότε οι "αγαπούληδες" επισκέψεις με το μέτρο!!! Χαμόγελο Δεν έχει νόημα τι και πως, για προσωπικούς μου λόγους δεν ήμουν αυτό που είμαι, αλλά η Ζωή έκανε τα πάντα για να περάσω καλά. Κι εννοείται πέρασα καλά, κι εννοείται ότι θα την ξαναδώ...

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Σεπτεμβρίου 17, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
70€
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
23 Δεκ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
14
Likes:
1.667
Πόντοι:
491
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 kablomenos90, GALLAS, Europunk και 19 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Σεπτεμβρίου, 2021
Ο πελάτης δεν έχει δίκαιο επειδή πληρώνει, ο πελάτης έχει δίκιο γιατί η Ζωή γουστάρει!!!

Ε καλά μην το παραγαμάς..Ο πελάτης δεν έχει πάντα δίκιο αλλά όχι οτι πληρώνει για να γουστάρει η Ζωή, μην τρελαινεσαι!
22 Σεπτεμβρίου, 2021
μα τι γίνεται ; όλη η Θεσσαλονίκη γαμάει Ζωή..
23 Σεπτεμβρίου, 2021
Έκανε αύξηση στη τιμή και έδωσες 70€?
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3