Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 2 10
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Την εκλεισα οταν ηταν ακομα στα προσεχως η κοπελα, πιπινι με σωματαρα και υπηρεσια στραπον, κουτι για εμενα.
Πηγα στο χωρο της και με υποδεχθηκε δυστυχως ξυπολητη. Ζητησα καποιο πατουμενο αλλα ειχε μονο κατι σε στυλ μποτακια που δεν μου αρεσαν. Απο προσωπο περιπου οπως στις φωτογραφιες, απο σωμα καλυτερο! Μικρο βυζι που ηταν αναμενομενο αλλα στητο, κωλαρα, ωραιες γαμπες/ποδια, κοιλια φετες με γραμμωση οταν σφιγγει!
Εκανα το μπανακι μου, μιλησαμε λιγο και ξαφνικα μπηκε δυνατα αφου με επιασε σε βαθυ φιλι. Αρχισα να την γδυνω κι επαθα σοκ, σωματαρα. Εχει 2-3 τατου οπως φαινονται και στις φωτος. Ειναι 21, καπου στο υψος που λεει, ισως λιγο παρακατω. Την εστειλα κατω για πιπα, γλυφει ωραια, δεν το μπουκωσε ολο αλλα εκανε πολλες εναλλαγες, περασε κι αρχιδια επειδη ζητησα, κωλο δεν ηθελε να γλυψει. Την αρχισα λοιπον στο πηδημα, στα ισια, 4 και απο πανω αυτη, στο τελευταιο εδωσε ρεστα. Μετα παλι παιξαμε ποδολαγνεια, οι γαμπες της ειναι γυμνασμενες, καυλα. Της ειπα παλι να με γλυψει και να μου βαλει δαχτυλο ωστε να με ανοιξει. Ψαχτα το πηγε αν και ειπε οτι το ξερει το προγραμμα. Στη συνεχεια το πηγε καλα, με ακουγε και βελτιωνοταν. Μετα εβαλε το στραπ και επαιξε πολυ ωραια, δυο στασεις κι εχυσα. Μπανακι και αραγμα για κουβεντα, λεει θα κατσει 3 βδομαδες, την κανει καποια χρονια την δουλεια και φαινεται, ειναι ανετη. Στη Ρωσια λεει δουλευε σε στριπ.
Σε γενικες γραμμες πολυ ευχαριστο ατομο, μιλαει καλα αγγλικα, ταξιδεμενη πρεπει να ειναι. Λογικα θα την ξαναδω!
Καλες τσαρκες!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Σεπτεμβρίου 21, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
200€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Ανώτατος
Εγγραφή:
17 Μαρ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
285
Likes:
4.602
Πόντοι:
10.751
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Locky, faflatas, ftshslv και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Σεπτεμβρίου, 2021
Δαχτυλο εσύ ή αυτή Χμμμ;
P
paparovicz
review reaction 1 review reaction 3 hornyasfuck, TOMCRUISE
22 Σεπτεμβρίου, 2021
Γιατί μου θυμίζει ένα υβρίδιο της Cruella de Vil απο τα 101 σκυλια της Δαλματίας και της Maleficent απο την ωραια κοιμωμενη ??
review reaction 3 review reaction 1 hornyasfuck, pervsexmate
25 Σεπτεμβρίου, 2021
Αυτη ρε παπαρα!

Χεχε!Χεχε!Χεχε!
review reaction 3 TOMCRUISE
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3