Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 244 10
Γενική βαθμολογία
 
9.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Δεύτερη συνάντηση με την Άννα.
Είχα γράψει παλιότερα κριτική για την πρώτη συνάντηση αλλά δεν ανέβηκε ποτέ. Κάνω μια δεύτερη προσπάθεια.
Το ραντεβού κλείστηκε με δύο μηνύματα από την προηγούμενη μέρα για ξενοδοχείο στο Μεταξουργείο.
Η Άννα είναι μια κοπέλα με ωραίο προσωπάκι για τα γούστα μου πάντα. Αυτό βέβαια είναι καθαρά υποκειμενικό.
Οντως, όπως γράφουν και άλλοι συναγωνιστές, έχει κοιλίτσα. Μου είπε ότι έχει πάρει κιλακια τελευταία.
Αλλά "ουδέν κακόν αμιγές καλού". Και εννοώ ότι ταυτόχρονα έχει αυξηθεί και ο όγκος των βυζιων. Μπορώ να παίζω και να τα φιλαω για ώρες. Βυζολαγνος γαρ.
Στα του αγώνα ξεκινήσαμε με γλωσσοφιλα πολύ καυλωτικα και αγκαλιές. Συνεχίστηκε εκατέρωθεν το χαμουρεμα για να έρθει η ανόρθωση.
Ξεκινησε μια ωραία πιπα υγρή και βαθιά στο ρυθμό που ήθελα. Εννοείται χωρίς προφυλακτικό. Θα μπορούσα να τελειώσω εκεί αλλά ήθελα όλο το πακέτο.
Ανέβηκε πάνω μου και προχωρήσαμε σε πηδημα σ αυτή τη στάση.
Ήθελα να χαρώ τις βυζαρες της να πέφτουν στο πρόσωπο μου και να πηγαίνει φουλ το γλύψιμο στις ρωγες της. Η Άννα σε όλη τη διάρκεια καυλωτικα γλωσσοφιλα.
Μετά ανέβασα ρυθμό και όταν είδα το τέλος να έρχεται αφαίρεση προφυλακτικου και κατάθεση στο στόμα της.
Μπανακι και οι δύο, τσιγαράκι και χαλάρωση.
Μετά από λίγο η Άννα ξεκίνησε προσπάθεια για δεύτερο γύρο. Βέβαια λόγω ηλικίας δεν είναι και το ευκολότερο αλλά λίγο η πιπα λίγο τα γλωσσοφιλα κάτι έγινε.
Το δεύτερο τελείωμα ήρθε με hand job, μασάζ προστάτη και masturbation show όπου με καυλωσε πολύ και τελείωσα πάλι στο στόμα της.
Τελικό συμπέρασμα λόγω προσώπου, βυζιων και συμπεριφοράς, αν και είμαι νέος στο χώρο των call girls (προηγούμενη θητεία μασατζιδικα) και θα δοκιμάσω και κάτι άλλο, η Άννα θα ξανατιμηθει σίγουρα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Σεπτεμβρίου 17, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
80€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Stmen211
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
28 Μαϊ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
398
Πόντοι:
300
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Wasilee, alpula, olddog και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Δεκεμβρίου, 2021
Καλησπέρα. Μήπως έχεις το τηλ της Άννας? Δεν μπορώ να το βρω. Thanks
25 Ιανουαρίου, 2022
Έπαιξε γλυφοκωλι;
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2