Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.0 18 10
Γενική βαθμολογία
 
5.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
5.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Σαν elisaveta δεν την είχα δει την κοπελα .
Θεώρησα υπερβολική την κριτικη του συναδέλφου και δεν ήξερα αν οντως είναι η ίδια.
Σίγουρα δεν θα ήταν η ρωσιδα γυναικα του ποδοσφαιριστή της εθνικής Ρωσίας με δε ξέρω κ εγώ πόσους followers.
Όταν άνοιξε την πόρτα αντίκρισα ένα θεϊκό πλάσμα πραγματικά με σώμα λαμπάδα απίστευτο .
Αγγλικα τίποτα απολύτως .
Ρωσικα έκανε ότι δε καταλάβαινε και με έστειλε για μπάνιο .
Το τατουάζ στο μπράτσο κ το τριαντάφυλλο στο αριστερό πόδι εκει αλλα έχουν αρχίσει να ξεθωριάζουν . Μαλλον τα τρίβει μέρα νύχτα να τα σβήσει.
Η κοπελα δεν θελει αυτη τη δουλεια .
Με κόπο θα χαμογελάσει , θα επικοινωνήσει , θα το πάει τελειως ρηχά , στουντιακα , άχρωμα και βαρετά .
Για κάποιους λόγους φοβάται . Φοβάται τη δουλεια αυτη , να ανοιχτει λίγο παραπάνω, να επικοινωνήσει …
Μια στιγμή όμως …
Τι μαλακιες λεω ???
Αν φοβάται τη δουλεια γιατί ξαναήρθε οπως είχε έρθει πριν δυο χρόνια ???
Αν είχε άσχημη κριτικη γιατί δεν πήρε χαμπάρι ότι κάτι πρέπει να αλλάξει στο προγραμμα της ??
Αν είναι , που είναι η elisaveta γιατί έβαλε ψεύτικες φωτογραφίες από άλλη κοπελα ???
Γιατί όταν τη ρώτησα και μάλιστα στο τελος αν έχει ξαναέρθει πριν 2 χρόνια μου είπε ναι αλλα όχι με το όνομα αυτό …
Όταν της έδειξα την ελισαβετα με τα ίδια tattoos κ πρόσωπο γιατί παραδέχτηκε ότι είναι αυτη ???
Όταν της είπα ότι έχω στο Instagram τη μουναρα με τους χικιαδες ακόλουθους που έχει κλέψει τις φωτογραφίες της γιατί με παρακάλεσε να τη σβήσω ???
Η κοπελα φοβαται τον ίσκιο της αλλα δε κανει και τίποτα να διορθώσει τα λάθη της .
Αν όμως έπρεπε να επικεντρωθώ στις υπηρεσιες της θα παρακαλούσα το πρακτορείο που δε νομίζω αυτη τη φορά ότι φταίει σε κάτι γιατί η κοπελα είναι πραγματικά απίστευτα ομορφη …
Θα παρακαλούσα λοιπόν το πρακτορείο να σβήσει κάθε είδους υπηρεσία standar η extra και να λέει μόνο πιπα χωρίς προφυλακτικό και σεξ σε διάφορες στάσεις .
Επίσης να σβήσει τις fake photos γιατί χαλάει την εικόνα του .
Για την κοπελα δεν είμαι ούτε ψυχολόγος ούτε η μαμά της να της πω τι μαλακιες κανεις .
Όταν δεν πας καλά σε ένα tour κ ξαναέρχεσαι μετά από 2 χρόνια με την ίδια τακτική + τις υπηρεσιες που δεν κανεις + ψεύτικες photos αυτα παθαίνεις …
Anal sex ??? Έχετε ξεφύγει μου φαίνεται που ελπίζατε -ελπίζαμε σε anal .
Τα συμπεράσματα δικά σας Καπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Σεπτεμβρίου 19, 2021
Διάρκεια
30 λεπτά
Στο χώρο μου
Κόστος
110€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ψεύτικες (δείχνουν άλλη κοπέλα)!
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
feragamo
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
31 Οκτ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
99
Likes:
25.620
Πόντοι:
26.236
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 geroksouras, billGor, Constantinos27 και 46 άλλα μέλη

Σχόλια

8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Σεπτεμβρίου, 2021
Σήμερα που ρώτησα το γραφείο μου είπαν πολύ καλή και ήταν full book!
Μακριά και αγαπημένοι από μένα ευχαριστώ παίχτη.
review reaction 1 socratis969
20 Σεπτεμβρίου, 2021
ορθως τη δικασες..
20 Σεπτεμβρίου, 2021
Να σε καλά φίλε με γλίτωσες από τρελό πακέτο ξενερα γιατί πήγαινα με τα μπούνια.
20 Σεπτεμβρίου, 2021
Της ζήτησες αναλ και δεν δέχτηκε,;
20 Σεπτεμβρίου, 2021
Αρα δεν ημουνα υπερβολικος που την συγύρισα πριν 2 χρονια ... αλλα αποτι θυμαμαι προσωπο καλο αλλα τα βυζια ηταν τεραστια και ακαμπτα για το σωμα της Χμμμ; . Καλο ειναι λοιπον το σιτε να ενωσει προφιλ ..
20 Σεπτεμβρίου, 2021
Κάτσε δεν είναι η κοπέλα στις φωτό; Άλλες φωτό άλλη σου έρχεται; Και δεν κάνει τις στάνταρ υπηρεσίες που γράφει; Με έσωσες ευτυχώς που όταν την ζήτησα δεν ήταν διαθέσιμη. Το προφίλ της σαν Elisaveta είναι εδώ στο bou;
20 Σεπτεμβρίου, 2021
Θα ξαναπώ ότι η κοπελα είναι απίστευτα ομορφη με τρομερό σωμα . Anal της ζήτησα κ δεν κανει με τίποτα . Επίσης είναι τοσο φοβισμένη κ αγχώδης που αμφιβάλλω αν πηγαίνει σε out call ραντεβού . Κάποιος πρώην ? Κάποιον φοβάται ? Πυθία δεν είμαι αλλα κάτι συμβαίνει .
review reaction 4 Micho00
20 Σεπτεμβρίου, 2021
Άντε έλα ... είσαι τρεεέλα ...
Χεχε!
review reaction 1 Micho00
8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8