Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.4 17 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Δανειζομαι απο την κριτικη του συναθλητη απο κατω την εκφραση του τιτλου της κριτικης της δικιας μου,γιατι αυτο ακριβως σκεφτηκα κι εγω με το που εφυγα απο την συναντηση με την Χλοη.

πολυ συμπαθητικο κοριτσι,καπου στα 26-27,με πολυ καλα Αγγλικα,πολυ ομιλητικη,εχει αποψη για τα παντα και γενικα ειναι συνεχως μεσα στην τρελλη χαρα που λεμε. εχει και καποιες μικρες "παραξενιες" να το πω? δεν βρισκω αλλη λεξη,οπως ολοι μας αλλωστε.
οχι τιποτα σπουδαιο. θα εξηγησω παρακατω.
οι φωτο της ειναι ακριβεις ολες. πιο κοντινη για μενα σε αυτο που θα δειτε ειναι αυτη που ειναι με το τζην παντελονι που ειναι καθιστη.
ομορφο μπροστινο συστημα,πολυ καλη και η θεα απο πισω,μερικα διασπαρτα τατου στο σωμα,ευτυχως οχι πολλα γιατι δεν ειμαι φαν και γενικα εχει πολυ καλη εμφανιση.


στα του αγωνα τωρα.
το κοριτσι ειναι καθαροαιμο gfe.
αυτο θα πει φιλια βαθια αβερτα,οσα θες και με γλωσσα και χωρις,eye contact στη διαρκεια της πιπας συνεχως και με πολλη καβλα,αγκαλιτσες και γουτσου γουτσου στο διαλειμμα και σε στασεις του σεξ που το επιτρεπουν κλπ κλπ.

αρχη λοιπον οπως περιεγραψα παραπανω.
κατεβαινω χαμηλα να βγαλω το μεροκαματο,κοινως να την γλυψω και εκει ηταν που μαλλον βρηκα καποιο αδυνατο σημειο της.
την εβλεπα και αντιδρουσε "καπως" και τη ρωτησα αν κανω κατι που δεν της αρεσει ή δεν θελει.
η απαντηση με εξεπληξε. και για αυτο μιλω για καποια παραξενια παραπανω. τοσα κοριτσια εχω συναντησει,αυτο που μου ειπε πρωτη φορα το ακουσα.
της αρεσει λεει να τη γλυφουν,ΑΛΛΑ τα δακτυλα μεσα,θελει να τα σαλιωνει εκεινη!!!!!!!!!!!!!!
μολις λοιπον εγινε η επιθυμια της,το κοριτσι λυθηκε αμεσως. εγω βρισκομουν και την εγλυφα κατω,ανα διαστηματα της εβαζα τα δακτυλα στο στομα της,μου τα περναγε καλα εναν δυο γυρους στο στομα της και μετα ολα μεσα της. και ενα και δυο και τρια ανετα. εκεινη ετριβε συγχρονως την κλειτοριδα της μεχρι που στο τελος εχυσε. μιλαμε ειχε γυρισει το ματι της.
αυτο κυριοι συναδελφοι πρωτη φορα μου τυχαινει στην πορνοκαριερα μου.
μολις εχυσε με αφησε για τρια-τεσσερα λεπτα για να ηρεμησει οπως ειπε και μετα ξεκινησε στοματικο.
το στοματικο της απο τα πολυ καλα.
το dt το εχει πολυ ανετα,γλυφει,ρουφαει και δαγκωνει ελαφρα τις μπαλες για αρκετη ωρα,αλλα δεν δεχεται cim.
σε ερωτηση μου αν θελει τελειωμα στο προσωπο οπως αναφερεται στο σερβις της οτι προσφερει,αρνηθηκε και ετσι σηκωθηκα ορθιος,την εβαλα στα γονατα να συνεχισει το γλυψιμο και τελειωσα την πρωτη φορα στο στηθος της.


στο σεξ οπως προειπα ειναι του πολυ γουτσου γουτσου.
στο δευτερο γυρο αλλαξαμε πολλες στασεις,αφου χαρηκα αρχικα ενα εξαιρετικο στοματικο για δευτερη φορα.
στο cow ηταν συνεχως κολλημενη πανω μου,φιλιομασταν συνεχως και ανεβοκατεβαζε τη λεκανη της πανω μου.
θα προτιμουσα να την ειχα σε πιο κανονικη σταση και να παιζω με τα βυζια της βεβαια αλλα οκ,αυτο της εβγαινε.
επειτα της αλλαζω θεση και τη βαζω απο κατω με ενα μαξιλαρι στη μεση της κι ανεβαινω απο πανω και δινω πονο με πιο εντονο ρυθμο.
την πηρα και λιγο σε πλαινη θεση χουφτωνοντας τα στηθη της.
φυσικα στο τελος την εβαλα στα τεσσερα οπου αλλοιθωρησα απο την πανεμορφη θεα. εκει δινοντας πονο με ενταση εχυσα στα κωλομερια της,αντικρυζοντας την ομολογουμενως δουλεμενη οπως φαινοταν πισω οπη της,που δυστυχως δεν δινει.

με δυο λογια δεν περασα ασχημα.
ουτε περασα και τελεια ομως.
για αυτο το λογο βαζω και το "ισως" στο αναλογο πεδιο της κριτικης.
αν εξαιρεσουμε αυτο με το γλυφομουνι που πρωτη φορα μου συμβαινει και το οτι αρνηθηκε καποια υπηρεσια (cif)
ολα τα αλλα πηγαν καλα.
το φερσιμο της ηταν περαν του δεοντος καλο,ηταν ευγενικη,χαμογελαστη,καθαρη και γενικα προσχαρη.
συστηνεται σε gfe τυπους περισσοτερο νομιζω,αν και στο δευτερο γυρο που βγηκε και λιγη ενταση παραπανω στον αγωνα,ανταποκριθηκε πληρως.





Υ.Γ. κατι για το γραφειο τωρα.
δεν ξερω αν συμβαινει σε αλλους.
τελευταια εχω παρατηρησει καποια αλλαγη στην συμπεριφορα του γραφειου.
δεν σηκωνουν το τηλεφωνο στις κλησεις καποιες φορες.
καποιες αλλες απαντουν με πολλη καθυστερηση στα μηνυματα στο viber και γενικα υπαρχει μια πτωση στο επιπεδο εξυπηρετησης που μας ειχε συνηθισει.
δεν ξερω αν οφειλεται στο φορτο εργασιας ή σε καποιον αλλο λογο ,αλλα οφειλω να το αναφερω.
ας ελπισουμε να ειναι παροδικο.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
130€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Μέτρια
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
petergsp
Τιμημένος
Εγγραφή:
24 Οκτ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
191
Likes:
52.270
Πόντοι:
41.443
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 JOHN-PLAYER-SPECIAL, TheTester, George_1969 και 34 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Σεπτεμβρίου, 2021
Άψογος!
review reaction 1 petergsp, hornyasfuck
02 Δεκεμβρίου, 2021
Φιλε συμφωνω απολυτα με το ΥΓ. Και γω το ιδιο feeling εχω. Και καμια φορα σπρωχνουν και κατι μετριοτητες για θεες...
Δεν ξερω και στο τηλεφωνο απαντανε σαν να εχει πεθανει η μανα τους...κατι παιζει ελπιζω να φτιαξει....
Εγω πλεον πηγα στα 10ρια κσι number1 , τα σιγουρα, πηρα Jessica και στανιαρα !! Θα ανεβασω κριτικη για αυτη την υπερκαυλα
review reaction 1 olddog, petergsp, hornyasfuck και 2 άλλα μέλη
02 Δεκεμβρίου, 2021
+1 και απο εμενα για το ΥΓ
φορτος εργασιας φανταζομαι ειναι οποτε λιγη υπομονη και απο εμας και ολα ΟΚ
review reaction 1 olddog, petergsp, hornyasfuck και 1 ακόμα μέλος
03 Δεκεμβρίου, 2021
@george1969
@The Tester


παντως προσωπικα δεν το βλεπω να φτιαχνει το πραγμα.
η κριτικη ειναι γραμμενη Σεπτεμβριο,εχουμε αισιως Δεκεμβριο και για μενα δεν εχει αλλαξει τιποτα.
σιγουρα χρειαζονται ενισχυση στο τηλεφωνικο κεντρο. ακομα η κατασταση ειναι η ιδια.
review reaction 1 olddog
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4