Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.2 36 10
Call-Girls 65488
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Δυο ραντεβουδακια Σεπτεμβρίανά στο γραφειο των Αγγέλων.
Ρουσλάνα το πρωτο.
προταση του γραφειου με εγγυηση απτη τηλεφωνήτρια πως θα περασω καλα αφου πανω κατω με ξερουν στα γουστα μου.
καταρχην μιλαμε για γυναικα και οχι κανα κοριτσακι, σωματικα εννοω και οχι ηλικιακα.
τα χαρακτηριστικα οτι αναφερουν , παίζουν κανονικα.
οι φωτο αντιπροσωπευτικες με το λογικο και αναλογο ποσοστό επεξεργασιας του φωτογράφου, αλλα αντιπροσωπευτικες ξαναλεω
το μαλλι ισιο τελειως.ντυσιμο κυριλατο και εντυπωσιακη παρουσια.ωραια εσωρουχα απο μεσα.
εχει και ενα υπεροχο βλεμα, σπινθηροβόλο θα το ελεγα που λιγο σε κολαει, και οταν μιλησαμε λιγο αλλα και κατα το εργο μας.

το προγραμμα της ηταν ωραιο, ξεκινήσαμε με φιλιά, περασαμε σε σπατουλαρησμα απο μεριας μου και μετα κατεβηκε και η ιδια να με περιποιηθεί.ωραιου μουνι καλοσχηματισμενο και ροζ τρυπες.
η πιπα της deep στο 80% και ωραιο παιξιμο με το χέρι που δε το συνηθίζουν καθως δεν πιανουν Ρυθμό οι πιο πολλες.
Δυο στασεις παιχτηκαν,μια ανοιξε τα υπεροχα ποδια της και τη καρφωνα κανα δεκαλεπτο και μια μου εστησε το κωλο της και τη πηρα στα τεσσερα, οπου τη γύρισα και επεσε στα γόνατα να τα παρει στο στομα οπως ειχε συμφωνηθει το εξτραδακι της απο πριν.

αν και εχυσα μια φορα η κοπελα γεμισε την ωρα χωρις να το καταλάβω,περασα καλα και καποια στιγμη ισως τα ξαναπουμε ναι.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Σεπτεμβρίου 17, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
160€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Σπουδαίος
Εγγραφή:
3 Οκτ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
65
Likes:
2.836
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 George_1969, Constantinos27, hornyasfuck και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού