Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 10 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Τα πρώτα πέντε λεπτά της συνάντησης ήταν για ταινία. Μπαίνει στο δωμάτιό μου και ενώ η πρώτη εικόνα είναι πιο ωραία από τις φωτογραφίες (ειδικά στο πρόσωπο) καθώς φοράει ένα ωραίο φορεματάκι, ωραίες κλασσικές γόβες και έχει όμορφα πιασμένο το μαλλί, με 2-3 κινήσεις και εκφράσεις, διέλυσε την εικόνα. Μπαίνει μέσα, στέκεται στο διάδρομο πριν μπει στον κυρίως χώρο του δωαμτίου (ξενοδοχείο) και με ρωτάει "εδώ θα κάτσουμε?". Αναρωτήθηκα, τι εννοεί, καθώς στο δωμάτιο είχε το κρεβάτι, δύο καρέκλες και ένα τραπεζάκι. Ξαναρώτησε "εδώ?" δείχνοντας τον χώρο γενικά. Ρε πούστη μου λέω, έχω κλείσει σουίτα και δεν το έχω πάρει χαμπάρι, έχει και άλλο χώρο το δωμάτιο και δεν το βλέπω. Όταν απάντησα σαν χαζός, ναι εδώ, βγάζει τις γόβες, της λέω, μα γιατί, είναι σέξυ, μου απαντάει έτσι κάνουμε στην Ρωσία, για να μην λερώσουμε το πάτωμα. Βγάζει το φόρεμα, εμφανίστηκε ένα ωραίο κορμί, το δίπλωσε (το φόρεμα, όχι το κορμί), το ακούμπησε στην καρέκλα (χωρίς να ρωτήσει, ευτυχώς), έμεινε μόνο με το βρακί καθώς δεν φορούσε σουτιέν και μου λέει την επική ατάκα. "Δεν καπνίζω, δεν πίνω, δεν φιλάω στο στόμα. Θα πας πρώτα εσύ για μπάνιο ή εγώ". Μην περιγράψω άλλο. Πήγα για μπάνιο, πήγε και αυτή, μου έκανε ένα καλό τσιμπούκι, ένα καλό cow και reverse cow, μία στάση καμμένος και πάπαλα. Σηκώθηκε, πλύθηκε, ντύθηκε, περίμενε τα λεφτά κοιτώντας στο πάτωμα, με φίλησε στο μάγουλο και έφυγε. Εγώ άφωνος, κοίταζα ήδη ποια άλλη θα βρω να γαμήσω σαν άνθρωπος και την είχα ξεχάσει ήδη. Επανάληψη, μα ποτέ!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
30 λεπτά
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
Jack Skellington
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
29 Ιαν 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
242
Likes:
22.338
Πόντοι:
31.628
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 2 mallias20, Leviathan, Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ και 17 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού