Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 31 10
Call-Girls 32418
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Όταν άνοιξε η πόρτα, είπα "ωχ", ήρθε η νονά μου να μου δώσει την λαμπάδα μου. Όχι επειδή είναι άσχημη, μάλλον το αντίθετο (θα αναφερθώ παρακάτω), αλλά το ντύσιμο, το στήσιμο, το περπάτημα, η ομιλία, το χαμόγελο, η ματιά της θυμίζει συνεσταλμένη γυναίκα 40plus. Όμως...όταν παρατηρήσεις τους βύζους που δεν κρύβονται με τίποτα, όταν παρατηρήσεις τα περιποιημένα άκρα και τα μάτια της, θα δεις μία σπίθα που θα σκεφτείς, "για να δούμε τι έχουμε εδώ". Με λίγα λόγια, αρχικά η συνάντηση πήγε πολύ χλιαρά με την Andel να προσπαθεί κάπως να ζεστάνει την ατμόσφαιρα, κυρίως με το βλέμα της. Εγώ όμως ξύπνησα όταν άρχισα να παρατηρώ καλύτερα τα πόδια της, τον κώλο της και τα βυζιά της, όπου όταν τελικά αρπαχτήκαμε, η Andel πολύ γρήγορα μούσκεψε, για πότε είχε τον πούτσο μου στο στόμα της δεν το κατάλαβα, όπως και δεν πίστευα το βλέμα της και τους ήχους της όταν με καβάλησε λυσαλέα. Βέβαια, όταν ολοκληρώθηκε η φάση, πάλι στο ίδιο στυλ, αυτό της νονάς δηλαδή, σηκώθηκε, με έπλυνε, με χάιδεψε, μου έβαλε νερό κλπ κλπ. Συμπαθητικό αλλά όχι καυλωτικό μιλφάκι, δυνατό σεξ λόγω πάθους αλλά μηδαμινή τεχνική, δεν παλεύεται τον χρόνο εκτός μάχης, λόγω της ευγένειάς της που μου θύμισε την νονά μου. Επανάληψη, δεν παίζει απλά.

Πληροφορίες Συνάντησης

Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Jack Skellington
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
29 Ιαν 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
242
Likes:
22.348
Πόντοι:
31.628
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, djantonis666, kwstasxat και 16 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 Σεπτεμβρίου, 2021
εκτός εποχής σου έφερε την λαμπάδα
gpd
gpd
review reaction 3 Jack Skellington, hornyasfuck
20 Σεπτεμβρίου, 2021
@gpd Τοῦ'κανε ἄλλου εἴδους λαμπάδα! Γι' αὐτό...
review reaction 3 Jack Skellington
20 Σεπτεμβρίου, 2021
https://m.youtube.com/watch?v=GFlbSgShFbE
gpd
gpd
review reaction 1 Jack Skellington
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3