Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 11 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
5.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Από τον τίτλο, καταλαβαίνετε. Συμφωνώ απόλυτα με τον Call_Sall. Θα τολμήσω να πω, ότι όταν άνοιξα την πόρτα, το πρώτο πράγμα που σκέφτηκα ήταν "Καλώς το lady boy". Υπάρχει θέμα στο πρόσωπο, ισχύει ότι αντροφέρνει γενικά . Επιπλέον, είναι και by design τρελή για δέσιμο, οπότε καταλαβαίνετε. Στο σεξ τα κάνει όλα και συμφέρει, αλλά η φάση είναι λίγο σουρεάλ. Μετά το χύσιμο όμως, όχι απλά θέλεις να εξαφανιστείς, ιδανικά θα ήθελες να σβήσεις την εμπειρία από το μυαλό σου. Γιατί την κράτησα όταν άνοιξα την πόρτα? Τέτοια ώρα, τέτοια λόγια. Και εγώ από κραιπάλη ήμουν, σχεδόν ξημέρωνε, σκέφτηκα ότι εάν την διώξω, η επόμενη διαθέσιμη τρύπα ήταν αυτή της εξάτμισης του αυτοκινήτου μου. Καλά να πάθω.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Παραπλανητικές (πολύ επεξεργασμένες/παλιές)
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
Jack Skellington
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
29 Ιαν 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
242
Likes:
22.338
Πόντοι:
31.628
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 james034, THV, kwstasxat και 19 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Σεπτεμβρίου, 2021
Είχα καιρό νά γελάσω μέ κριτική.
Πέρα από τήν πλάκα, φάνηκε ότι μετάνιωσες γιά τό ραντεβού.
Εγώ πρόσεξα ότι σέ άλλη κάρτα κριτικών τού έτους 2014, η κυρία είναι μέ τίς ίδιες φώτο...Money Mouth Άχρονη καί αναλλοίωτη παραμένει;

Τό ότι ανδροφέρνει λόγω προσώπου καί ύψους δέν αποτελεί μομφή γιά υποψίες. Κάποιοι ορέγονται ψηλές.

Εγώ διαβάζω σέ κριτικές ότι έχει υπέροχα βυζιά. Στίς φώτο φαίνεται στητό τό ψεύτικο στήθος της καί όχι μεγάλο. Τό στητό τούτο είναι σκληρό. Γι'αυτό όσες τά ενισχύουν σέ σοβαρά κέντρα, τά κάνου λίγο πεσμένα όπως τά φυσικά.
Ή εγώ στραβώθηκα ή διαβάζω υπερβολές ή τά στητά γίνονται πλέον μαλακής υφής. Γιά τό τελευταίο δέν έχουμε έγκυρες μαρτυρίες.
Καπέλο
review reaction 1 hornyasfuck, Aragorn135
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1