Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 23 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Συνάντηση με τη Ζωή σε ένα προκαθορισμένο ραντεβού από κάποιο άλλο αναβληθέν προ ολίγων ημερών...Συνεννόηση τηλεφωνική για τα διαδικαστικά (τόπος, αριθμός δωματίου κλπ) και βρίσκομαι ήδη πίσω από τη πόρτα του δωματίου της! Χτυπώ συνθηματικά τη πόρτα, μου ανοίγει και αντικρύζω μία σέξι γυναίκα ντυμένη με μαύρα εσώρουχα, ζαρτιέρες, μαύρες κάλτσες και ψηλοτάκουνες μαύρες γόβες. Η Ζωή είναι μία ωραία γυναίκα, το ατού της που της το τόνισα είναι τα καλλίγραμμα πόδια της, όπως επίσης και τα μάτια της κερδίζουν και σε "αφοπλίζουν" με το δικό τους τρόπο. Αφού μιλήσαμε λιγάκι για αρχή (σαν γνωριμία- ήταν η πρώτη μου επίσκεψη), έβγαλα τα ρούχα μου και ξάπλωσα. Ενώ συνεχίζαμε τη κουβέντα, άρχισε το αλληλοχαμούρεμα μεταξύ μας (χάδια με περάσματα από το πούτσο μου και όταν σηκώθηκε το "κοντάρι", έπιασε "δουλίτσα" το κορίτσι μου...Ξεκίνησε μία πολύ ωραία πίπα με εκπληκτικά ανεβάσματα πάνω κάτω, σταμάτημα για λίγο μετά ξανά με ένταση και ρυθμό με αποτέλεσμα να είμαι σε φάση έξαψης και να μυρμηγκιάζει το σώμα μου...Εν τω μεταξύ, άλλο ένα δυνατό της ατού είναι το μεγάλο στήθος της. Νομίζω ότι είναι 4-5άρι και οι βυζολάγνοι θα το ευχαριστηθούν δεόντως. Ισπανικό ανάμεσα στο στήθος, περίπου κανα 5λεπτο (με ένταση και διάρκεια), ώσπου μετά από λίγο ήρθε το τέλος και τα φλόκια έπεσαν τα περισσότερα πάνω μου. Μου έδωσε υγρό μαντηλάκι, σκουπίστηκα...σκουπίστηκε και εκείνη και μετά, ακολούθησε και η "ρεβάνς" στην έδρα του αντιπάλου! Τη ξάπλωσα και της έκανα ένα σπέσιαλ (όπως της υποσχέθηκα), γλειφομούνι όπου εκ του αποτελέσματος, κατάλαβα ότι το ευχαριστήθηκε και η Ζωή, καθότι έχυσε και μάλιστα, αρκετή ποσότητα υγρού...Αφού με επαίνεσε για το ταλέντο μου στο γλύψιμο, λήξη του αγώνα...Λίγη κουβεντούλα, ντουζάκι για φρεσκάρισμα και αποχώρησα με ένα χαμόγελο και τις καλύτερες εντυπώσεις! Συμπερασματικά, πολύ καλή παρουσία που αξίζει το κόπο να τη γνωρίσει κάποιος!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Σεπτεμβρίου 17, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
60€
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Ανώτερος
Εγγραφή:
25 Σεπ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
37
Likes:
5.718
Πόντοι:
5.595
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 Elganador, GALLAS, MrJ και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού