Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 36 10
Call-Girls 104867
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Την είχα σταμπάρει χρόνια όταν ήταν ακόμα σε άλλο γραφείο μια οι κακές κριτικές παλιά μια ότι δεν την έβρισκα μας έφερναν μακριά.Τελικα την πέτυχα όπως και ο προηγούμενος συμπαιχτης που έγραφε.
Ήμουν μαγκωμενος και καχύποπτος μετά την φολα της Εύας.Σκαει Dilara ευδιαθετει σαν να με ξέρει χρόνια χαμογελαστή της λέω ξέρεις θέλω γλωσσόφιλα είχα κακη εμπειρία με την προηγούμενη του Glam.χαμογελάει και με αρχίζει στα γλωσσόφιλα μπαλαμουτι απευθείας και ούτε που που κατάλαβα πως φτάσαμε κρεβάτι.Κορμαρα έμπειρη γυναίκα ερωτευσιμη πίπα πολύ καλή υγρή και βαθιά πέρασμα από μπάλες της αρέσει το pse γουστάρει πιάσιμο απ'τον λαιμό σκαμπίλια στον κώλο σεξ σε όλες τις στάσεις ακούραστη και φιλιά non stop.Δεν ξέρω αν την "δασκαλεψαν" να με προσέξει μετά το φιάσκο της Ευας η αν με διάβασε και ήξερε πως να με "χειριστεί" το αποτέλεσμα πάντως ήταν να περάσω μια υπέροχη ώρα.Ουτε Ρολόγια κοιτούσε ουτε μα μου ολα καλα ολα ανθηρα χωρις αγγαρείες είχαμε καλή χημεία.Αν δεν υπήρχαν τόσες επιλογές θα την ξαναεβλεπα ένα διωρακι.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Σεπτεμβρίου 12, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
steveman7
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
17 Δεκ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
207
Likes:
10.620
Πόντοι:
30.573
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 OUROBOROS, mushroom27, karamitros1972 και 19 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού