Λεπτομέρειες αξιολόγησης

2.0 1 10
Γενική βαθμολογία
 
2.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
2.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
4.0
Γενική συμπεριφορά
 
1.0
Επικοινωνία
 
3.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Μετα απο σερί επιτυχημένων ραντεβού, ήταν η ώρα της στατιστικής.........Κάποια στιγμή σου κάθεται η καριόλα που σου γαμάει τη διάθεση..
Έχοντας διαβασει μια καλή κριτική της σε άλλο site κι όντας ΜΕΓΑΣ βυζολάγνος, είπα να πάω να την πηδήξω σκληρά για να δώ αυτές τις βυζάρες να χοροπηδάνε πάνω κάτω...
Μπαίνω στο δώμα-η receptionist φαινόταν καλή καύλα,βέβαι άντε να βγάλεις άκρη με τις μάσκες που φοράνε..είναι κι μια άλλη εντελώς κομπλεξική, πρέπει να ειναι αγαμητη πολυ καιρό κ να ζηλευει που περνανε απο εκει τοσοι αντρες κ γαμανε αλλες- κ τρωω την 1η ήττα..
Φάτσα κάτω του μετρίου, με πολύ έντονα σημάδια ακμής κ πολύ κακό βάψιμο...
Θα έφευγα αλλά μου είχε πετάξει μέσα στη μάπα μου τα βυζιά τα οποία ασφυκτιούσαν κ μου φώναζαν " απελευθερωσέ μας"....

Έκανα μαλακία εννοείται γιατί όταν βλέπω οσκαρικά βυζιά σταματάω να σκέφτομαι με τη λογική κ παίρνω οικτρές αποφάσεις....

Τέλος πάντων την πιάνω απο τη μέση, αρχίζω να τη φιλάω, φιλούσε με κλειστό το στόμα...
Βγάλε τη γλώσσα μωρη καριόλα της λέω....
What μου λεει ???
Αγγλικά 1η δημοτικού..
Do you want me to leave ?? της λεω...
Leave ?? what leave ???
Live, liv, leev....εκανε download, ειχε κρασαρει , κοιτουσε σαν ηλιθια..
Do you want me to go ????
Εκανα κ την κινηση με το χερι...
No no i like you..
Παω να ξαναφιλήσω, έβγαζε γλώσσα διστακτικά σαν το φίδι...
Κ βέβαια έβγαλε τα ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ πεπόνια , τα οποία με έκαναν να μείνω....ΜΕΓΑ ΛΑΘΟΣ

Πάω για μπάνιο, κάτι βρωμούσε μέσα, είδα κάτι καφέ μέσα στον καμπινέ...2η ηττα...Ή ο προηγούμενος έχεσε κ δε σκούπισε ή αυτή..
Βγαίνω, της πιάνω τα βυζιά....
not hard, pain, they are natural...
Τι στον πουτσο ρε παιδες...
Πιάνεις βυζια πλαστικα, not hard σου λενε..
Πιανεις φυσικα, not hard ....
Ε ΑΝΤΕ ΓΑΜΗΘΕΙΤΕ ΚΑΡΙΟΛΕΣ..
Φιλιά πάλι με το σταγονόμετρο κ με το στόμα κλειστό.
Ξαπλώνω κ τη βάζω για πίπα..
Αερόπιπα με εκνευριστική χρήση χεριού..
Ξέχασα να πώ οτι τα πόδια είναι ασχημα κι ο κωλος παρότι ειναι καλοσχηματισμένος κ πεταχτός, ειναι φουλ φλοιος πορτοκαλιου κ ζαρα....απο τα zara..
Μου εκανε κι ενα συμπαθητικο ισπανικο αλλα για να καυλωσω αρχισα να την παιζω.....!!!!!
Τραγικα πραγματα..
Εν τελει τον καυλωσα, φερε καποτες της λεω...κι αυτη εχει τις μπλε τις στενες....ΕΥΤΥΧΩΣ ειχα μαζι μου total contact...
Ξεχαδα επισης να πω οτι ΔΕΝ δεχεται δαχτυλα μουνι κι οταν της παιζεις την κλειτοριδα απομακρυνει το μουνι για να μη φτανεις...
Επισης το deepthroat που αναγραφει το site....ειπαμε, ουτε το κερασακο της τουρτας δεν εβαζε μεσα....
Ουτε καποτε ξερει να βαζει...
Παει να ανεβει.....pain pain its big..
Τη γυρναω ιεραποστολικο, εμπαινα σιγα σιγα, δυσανασχετουσε κ κοιτουσε το ταβανι...
Σαν τον τρελο τον Σαμαρα που ελεγε κι ο Χιος..
Τη γυρναω doggy για να τελειωσει το μαρτυριο, μπηκα, πηγαινε μπροστα για να μην κανω βαθεια διεισδυση κι ενω εκανα ΟΛΟ το σκηνικο για να δω τα βυζια της να χοροπηδανε, τα ειχε πιασει με τα χερια της για να ΜΗΝ χοροπηδανε..
Την κλειδωσα, της τραβηξα τα χερις πισω, εφαγε σφυροκοπημα για ουτε 1 λεπτο κ τελειωσα.....
Ειχε περασει ακριβως μιση ωρα κ της λεω, 30 λεπτα θα πληρωθεις...
Ειχε ζητησει τα χρηματα απο την αρχη κ παροτι οπως ειπα σε προηγουμενη κριτικη το incall στο glamour ειναι 130, κι ενω της ειχα δωσει 140 χωρις να δωσει ρεστα, μου λεει "no, its 40 minutes, 140 and you can go"....
Εκει τα πηρα κρανιο, της λεω i will talk to the agency....δε ξερω αν καταλαβε...
You go μου ελεγε...
Εστειλα στην Καιτη/κατια, της εξηγησα κι η κοπελα ως ΑΠΟΜΗΧΑΝΗΣ ΘΕΟΣ τελειωσε μεμιας το ολο σκηνικο κ μου λεει, ΧΙΛΙΑ ΣΥΓΓΝΩΜΗ, την ενημερωμω αμεσως οτι ειναι 90....
Πραγματικα της βγαζω το καπελο..
Ξηγηθηκε πολυ ντομπρα..
Φωτογραφησα κ τη συνομιλια κ την εχω ανεβασει για του λογου το αληθες....
ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ η κοπελα....
Τα βυζια της ομως ειναι ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ, ειναι ΑΔΙΑΝΟΗΤΑ..
Βεβαια μονο σ αυτα στηριζεται, ολα τα υπολοιπα ειναι κωμικοτραγικα..
ΜΠΡΑΒΟ στη καιτη/κατια για την κατανοηση...
Για την ιστορία, ηταν να κλείσω τη rose για 3η φορά αλλά ήταν διαθέσιμη μετα της 02:00..
Κι είχα στείλει απο το μεσημέρι

Ρε παιδία, γράφτε κριτικές...
ΗΜΑΡΤΟΝ..

Σημείωση: όταν βγήκα απο το μπάνιο, πριν της πω οτι φευγω κι οτι θα πληρωθει για 30 λεπτα, με περίμενε με το χαμόγελο, ενώ ήταν 30 λεπτά μεσα στη ξινίλα....Κ λέω κοίτα ΥΠΟΚΡΙΣΙΑ ρε πουστη μου...Τωρα που τελειωσα , το παιζει δηθεν χαμογελαστη...

ΠΑΙΔΕΣ μαυρίστε τις γιατί άλλες εργάζονται κ παίρνουν 2-3 εύρω την ώρα κι αυτές παίρνουν 70 την ώρα κ ούτε αυτές τις υπηρεσίες
δεν προσφέρουν...
Για να μη μιλησω για την εμφανιση, που ουτε για να πουλαει μαιντανο στη λαικη δεν ειναι..

ΕΚΑΝΑ ΜΑΛΑΚΙΑ, μη με βρισετε...
Προς γνωση κ συμμορφωση..

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Σεπτεμβρίου 16, 2021
Διάρκεια
30 λεπτά
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
90€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Παραπλανητικές (πολύ επεξεργασμένες/παλιές)
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
Screenshot_20210916-224936_WhatsApp
Screenshot_20210916-224941_WhatsApp
Διαγραμμένο μέλος 210059
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
30 Ιουλ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
149
Likes:
24.298
Πόντοι:
25.186
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 xagnostos2006, STAVROS6969, andronikos3 και 24 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Σεπτεμβρίου, 2021
Μακρια απο αυτο το σαιτ,ειναι απατεωνες.Ολες οι κριτικες ειναι πανομοιότυπες,γραφονται απο το ιδιο ατομο!!!!!Δειτε προσεκτικα΄το υφος γραφης,ο ιδιος τις γραφει ολες βαζοντας αλλα ανυπαρκτα και φανταστικά νικνειμ!Και ποτε μα ποτε δεν υπάρχει αρνητικη κριτικη.Επαγγελματιες απατεωνες ειναι.
review reaction 1 giorgiodelafuentes2, Paliotsarkadoros, roughfucker και 4 άλλα μέλη
17 Σεπτεμβρίου, 2021
@gnnakos δε σε καταλαβα ρε φιλε...μιλα πιο ανοιχτα
17 Σεπτεμβρίου, 2021
Έχεις δίκιο 100% και σε καταλαβαίνω απόλυτα όπως τα γράφεις. Τι θα πει όχι είναι πλαστικά πονάνε όχι είναι φυσικά πονάνε και τα αρχίδια μας κουνιούνται. Στο κάτω κάτω για τα βυζιά πήγες, αλλά όπως διαπίστωσες και μόνος σου δώρο άδωρο. Το μέγα όπως αναφέρεις λάθος ήταν που δεν έφυγες. Σε έφαγε αμάσητο η γκόμενα .Ξέρει ότι πήγες για τα βυζιά, και γι αυτό στα πρόβαλλε για να μείνεις κι εσύ τσίμπησες σαν το χάνο. Σου πήρε τα φράγκα και μετά όχι μη κλπ. Μόλις μπήκες και είδες ότι δεν φιλάει κλπ κάνε την με ελαφρά πηδηματάκια καμιά ώρα θα στενοχωρηθείς και θα αμφιβάλλεις μήπως και υπήρχε καύλα παρακάτω κλπ αλλά αυτό να ξέρεις ποτε δεν ισχύει κι ούτε τόσο, σε λιγότερο απο ώρα θα ήσουν ΟΚ, θα τα ξεχάσεις τα βυζιά και θα σε ζεσταίνουν τα φραγκάκια στην τσέπη. Έχει κι άλλες με βυζιά που είναι καλύτερες και θα έβρισκες παρακάτω και θα έπιαναν κ τόπο τα χρήματα σου φίλε. Και πλήρωσες και γούστα δεν έβγαλες. Λάθος. Δεν πειράζει πάμε παρακάτω, όλοι έτσι μάθαμε, πληρώνεις και μαθαίνεις.
review reaction 1 geroksouras, roughfucker
17 Σεπτεμβρίου, 2021
Ωραία η κριτική σου αδερφέ. Εμένα με έσωσες γιατί είμαι μέγας βυζολαγνος, άλλωστε το λέω σε κάθε κριτική μου,και θα πήγαινα για να χορτασω αυτές τις τορπίλες!!!
review reaction 3 roughfucker
17 Σεπτεμβρίου, 2021
Μάλλον τη πατήσαμε ομαδικώς ετούτη τη βδομάδα...Έρχεται Σαββατοκύριακο θα έχει και λιακάδα....

Σίγουρα θα ρεφαρουμε θα πηδήξουμε καλά πουτανες ήρθαν όμορφες να φάνε τα λεφτά!

RoughfuckerΈρωτας
review reaction 1 review reaction 2 MarkosIoan, andronikos3, geroksouras και 1 ακόμα μέλος
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5