Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 61 10
Call-Girls 161159
Γενική βαθμολογία
 
4.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
3.0
Επικοινωνία
 
3.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Κλείνω για μια ώρα με το κορίτσι που το έχετε εκθειάσει υπέρ του δέοντος. Φτάνω στην ώρα μου και με έχει το γραφείο να περιμένω κάτω κάνα τεταρτο(δεν λέω άνθρωποι είμαστε, αλλά συνήθως κάτι μου βρωμάει όταν υπάρχει καθυστέρηση).

Ανεβαίνω και μου ανοίγει με το πρόσωπο κρυμμένο πίσω από την πόρτα με χαζά γελακια που προμήνυαν την έκβαση της συνάντησης. Με τραβάει χωρίς καν να με χαιρετίσει και με ξαπλώνει στο κρεββάτι με το πρόσωπο κρυμμένο. (Λέω δεν βαριέσαι θα κάνει χαβαλε) Της λέω να κάνω ένα μπάνιο;;; Ναι ναι μου λέει και σηκώνεται και παει τρέχοντας στο μπάνιο και αρχίζει να μου δείχνει που είναι τι, όταν ακόμα εγώ ήμουν στο δωμάτιο...με τα πολλά της λέω κοίτα αν δεν έχεις κέφι δεν με πειράζει, φεύγω και λεω ότι κάτι μου έτυχε....και μου λέει η πόρτα είναι από κει (γελοντας σπαστικα αυτή την φορά), και πάει και παίζει με το κινητό της σαν να μην είμαι εκεί, ξανακάνω τον χαζό και λέω δεν βαριέσαι ας κάνω ένα μπάνιο, μπορεί στο παρασύνθημα να βάλει μπρος (λεφτά δεν ειχαν άλλαξει χέρια). Κάνω το μπάνιο μου και πάω μέσα....πάλι με το τηλέφωνο στο χέρι και σαν να μην είμαι εκεί.

Ε λέω εδώ πάμε να τα πετάξουμε (μάγος είσαι θα μου πεις;). Οπότε και της λέω χάρηκα και τα δέοντα στην κύρια μαμά σας.

Από ότι φαίνεται δεν ήταν στην μέρα της;; Είχε άρνηση (εξού και η καθυστέρηση). Τέλος πάντων το κορίτσι μπορεί στα καλα της να είναι πύραυλος μην βγάζουμε και ψεύτες τους συναδέλφους. Σε μένα ήταν φόλα που πάλι καλά δεν έφαγα.

Το νου σας κύριοι!

Τα σέβη μου

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Σεπτεμβρίου 10, 2021
Στο χώρο της κοπέλας
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
samis11
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
6 Ιαν 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
614
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, Bartender 74, Antonis_Greece4 και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 Σεπτεμβρίου, 2021
Ετσι!!!! Και πολύ καλά ξηγήθηκες!!!!
review reaction 1 samis11
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1