Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 5 10
Call-Girls 13194
Γενική βαθμολογία
 
4.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
2.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Ρε παιδια, σε αλλη κοπελα πηγα εγω σε σχεση με τους προηγουμενους που εγραψαν κριτικη? Να εφταιγε η ωρα που ηταν δυο το πρωι οταν πηγα? Να μην ειχε ορεξη η κοπελα? Να φταιω εγω? Αρχικα δεν θελω να ερθω σε ρηξη με τους φιλους που εχουν γραψει πριν απο μενα, εχουν πολλες κριτικες και κατι θα ξερουν αλλα εχω αρκετες διαφωνιες με αυτα που διαβαζω. Η κοπελα απο οτι φαινεται σκαει με τα ιδια εσωρουχα σε ολους αλλα ας το προσπερασουμε αυτο. Το μαλλι δεν ειναι ξανθο, ειναι ενα ξεθωριασμενο ροζ. Η κοιλια της δεν ειναι πλακα που τα βλεπετε αυτα? Εχει καποια λιγα επιπλεον κιλα σε σχεση με τις φωτογραφιες. Προχωραμε στα φιλια οπου ειναι η πρωτη και μοναδικη κοπελα που δεν μου εδωσε με γλωσσα, δηλαδη προσπαθουσα διακριτικα και εβρισκα δοντι. Σκεφτομαι δικαιωμα της, εξαλλου εχουμε και covid. Η πιπα της τιποτα το φοβερο. Στο κυριως μερος οχι δεν υπηρχαν αχ, βαχ οπως λενε καποιοι αλλοι και οχι δεν αντεχει σε γκαζια οπως επισης λενε καποιοι εκτος αν καταλαβαινουμε διαφορετικα τον ορο ''γκαζια''. Η κοπελα ειχε αρπαξει με τα νυχια της τα σεντονια και μου σφιγγοταν να μην βγαλει φωνη. Οταν την ρωτησα αν συμβαινει κατι μου ειπε οτι δεν αντεχε στον ρυθμο. Μετα την καταθεση εκ μερους μου, η οποια επικοινωνια υπηρξε ηταν κρυα και αμηχανη. Δυο φορες βγηκα απο το μπανιο, και τις δυο την πετυχα με το κινητο στο χερι. Εντυπωση μου προκαλεσε και οτι οποτε ειχαμε παυση στον αγωνα, πηγαινε στο μπανιο και ξεπλενε το στομα της μαλλον (μην πειτε κατι, ειχα πλυνει δοντια πριν παω, δεν ειχα φαει κατι περιεργο). Γενικα την διαλεξα γιατι μου αρεσε πολυ στις φωτογραφιες, πηγα, την ειδα, εκατσα να καταθεσω, περασε η ωρα και αποχωρησα. Μια περιεργη συναντηση που δεν θα επαναλαβω και που γρηγορα θα ηθελα να ξεχαστει.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 03, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
150€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Μέτρια
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
KuriosAugolemonos
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
6 Απρ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
13
Likes:
531
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 hornyasfuck, Pussy Doctor, alpula

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού