Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 9 10
Call-Girls 20023
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Θα συμφωνήσω απόλυτα με τη προηγούμενη κριτική για το θέμα σύγκρισης φωτογραφίες με πραγματικότητα.η κοπέλα από κοντά είναι μια κούκλα που δεν έχει αποτυπωθεί στο φακό ή έχει πειράχτει άσχημα...
Στο διαταυτα, για τα γούστα μου η γυναίκα όνειρο.
Μελαχρινή,φοβερό πρόσωπο, σώμα ιδανικό γυναίκας για γαμησι,χαρακτήρας ντρέπεται να σε κοιτάξει και όταν αρχίσει το γαμησι ντρέπεσαι να τη κοιτάξεις.
Το ραντεβού αν και μεταμεσονύχτιο,ήρθε στην πένα σε όλα της.
Ντύσιμο, μαλλί λουσμενο,άρωμα διακριτικό,επιδερμίδα μεταξένια και όσο πρέπει βάψιμο, ένα κανονικό εσκορτ.
Γουστάρει την πίπα.ναι όσο διστακτική η ντροπαλή μπορείς να την πεις στην αρχή τόσο θα σε εκπλήξει μετά με το πόσο γουστάρει τη πίπα
Μου τον βασάνισε και πάλευα να μην αδειάσω.σε κάποια φάση χαιδευοταν και μόνη της όσο με πιπωσε.
Κωλος στη θέση του,φενετε η τρυπουλα της δουλεμενη αλλά μου είπε δεν τη δίνει..γιατιιιι Γιάννα γιατιιιι?
Τη γάμησα σε 4 στάσεις και στις 4 έδωσα αγάπη και μίσος, δεν είπε τίποτα ούτε ένα μη,και γουστάρε τρελά.

Για μένα η γκόμενα είναι το αστέρι της εποχής ,αν μίλαγε και πιο πολύ το αγγλικό θα ήταν το σούπερ εσκορτ.παρολα αυτά απτή συνάντηση μας δεν έλειψε καθόλου η συννενόηση..

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Σεπτεμβρίου 11, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Metr69
Προμότορας
Εγγραφή:
3 Μαϊ 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
201
Likes:
8.875
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Constantinos27, THV, hornyasfuck και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού