Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 5 10
Call-Girls 16011
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Λοιπόν μετά από ένα αποτυχημένο ραντεβού η αγαπημένη μου Νίκολ μου πρότεινε την Ντίνα για να έρθω στα συγκαλά μου έχοντας βέβαια τις αμφιβολίες μου από τις φωτός τις λέω λες ή θα φύγει σούμπιτη από το μπαλκόνι αυτήν την φορά ούτε πόρτα δεν θα τις δείξω Έρχεται ροπαλιά,. Eτσι κλείστηκε το ραντεβουδάκι μας στο αγαπημένο μου Πόρνο ξενοδοχείο για να περάσει το Crash Test Κουλ. Φτάνοντας αρχισα να παρφουμαρίζομαι για να την υποδεχτώ και εκεί που ήμουν ξαπλωμένος και κοιτούσα τις φωτός τις προσπαθώντας να καταλάβω τι θα σκάσει χτυπάει η πόρτα, ανοίγοντας την αντικρίζω μια μελαχρινή όμορφη Νταρντάνα γυναικάρα ντυμένη με ένα μαύρο κοντό μίνι πάνω σε χαμηλοτάκουνα ανοιχτά παπουτσάκια με το που μπαίνει λέω τι μου ήρθε ο Aντετονκούμπο σε άσπρο και βυζιά 4+ για να την φτάσω να τις δώσω φιλί χρειάστηκα σκαλωσιά Χαχαχα!Χαχαχα!. Κατευθείαν με αρπάζει και με αρχίζει στα γλωσσά φίλα όπου συνήθως το κάνω εγώ στις γκόμενες αυτή με άρπαξε κυριολεκτικά ένοιωθα σαν μικροσκοπικό ανθρωπάκι μπροστά τις, αρχίζει να βγάζει τα ρούχα τις λέγοντας μου νιώθω So Horny θέλω να με γαμήσεις τώρα το έλεγε και το εννοούσε πρώτη φορά σε αυτό το σπορ μου το λέει γκόμενα και να το εννοεί με όσες έχω πάει καμιά μα καμιά δεν το έχει αναφέρει και να το θέλει τόσο πολύ ειλικρινά. Ευτυχώς που είχε βγάλει τα παπούτσια και την έφτανα. Πρόσωπο ωραίο αν και χωρίς μακιγιάζ, αν ζωγραφιστεί θα πέσουν στόματα, από σώμα έχει λίγα κιλά 2-3 όχι παραπάνω μέχρι εκεί δεν τις φαίνεται γιατί ειναι νταρντάνα και ειναι κατανεμημένα όμορφα πάνω τις καλά Βυζί 4+ Ναι! να τρίβουν τα χεριά τους οι βυζό λάγνοι για πολλά ισπανικά χωρίς χαλάρωση ή σταφιδιασμένο άκρα χοντροκομμένα αλλά περοιποιημένα το μόνο μείον ήταν ότι ειναι ο λίγο άκωλη άλλα αυτό δεν με πείραξε καθόλου. Στα του αγώνα τώρα παίχτηκαν δυο θριαμβευτικοί γύροι με διάλειμμα στην μέση του αγώνα για κουβεντούλα ειναι το φετίχ μου να ενημερώνομαι για το πρόσωπο που έχω απέναντι μου, την άρχισα με γλυφό μουνί σε στάση 69 ανταποκρινόμενη στις πλημμύρες που ερχόντουσαν από το μουνάκι τις δειχνόταν μου πόσο καυλωμένη μου είχε έρθει, ο μητσάρας είχε χαθεί ρίχνοντας τρίποντα Γιούπιιι! στο στόμο καλαθάκι τις και μετά στις βουνοκορφές του γηπέδου ΠροσκύνημαΠροσκύνημα. Σκούφωμα αρχίζοντας τις ίππευσις από πίσω, μπρος, πλάγια από που θες αφου το κορμί ειναι άπειρο πάνω τις διάνυσα πολλά χιλιόμετρα στο τερέν, γλείφοντας μέχρι και το πάτωμα τον ποδιών τις για τόσο ηδονή και καύλα μιλάμε αλλά το τέλος ήρθε δύο φόρες ξεσκίστηκα στου πόντους δεν μπορώ να πω ο ίδρωτας και από τους δυο μας έτρεχε σαν ποτάμι. Από τι μου ανέφερε ειναι από kiev Ουκρανίας έχει σπουδάσει δυο ειδικότητες λογιστική και ψυχολόγος ξέχασε και ένα τρίτο επάγγελμα την καλαθοσφαίριση του σεξ στο οποίο το κατεχει χωρίς να το ήξερε για αυτό είμαστε εμείς εδώ για να τις το βγάλω και έτσι έγινε σίγουρα θα την πάρω στην ομάδα μου Χαχαχα!Χαχαχα! τις έδωσα το έντιμη απολαβή της την οποία την κέρδισε με το σπαθί της και αποχαιρετιστήκαμε σαν καλή συναθλητές. Λοιπόν αυτή η ψηλή νταρντάνα γκόμενα ειναι όμορφη με πλούσια τα ελέη, ειναι από αυτές που βλέπεις σπάνια σε δρόμο η σε ανύποπτα σημεία και θέλεις να την ξεγυμνώσεις και να βουτηχτείς μέσα στις βυζάρες και να χαθείς ειναι πολύ δοτική σίγουρα το κάνει πρώτη φορά όπως και μου είπε και έχει έρθει για ένα και μόνο λόγο να ξεσκίσει το μουνί τις στα καλάθια και στα τρίποντα συστήνεται ανεπυφυλακτα σε βυζό λάτρεις σίγουρα θα χαρούν πολύ και θα δικαιωθούν αυτά από έμενα ελπίζω να βοήθησα στην επόμενη επιλογή σας.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Σεπτεμβρίου 08, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
P
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Pikatsu, mixalis mixoy, kwstasxat και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Σεπτεμβρίου, 2021
Αδερφέ βάλε και καμιά τελεία και κανα κομα. Είναι δύσκολο να σε διαβάσουμε! Ουτε ο Μαρξ να ήσουνα!
review reaction 1 review reaction 3 olddog, gpd, hornyasfuck και 1 ακόμα μέλος
09 Σεπτεμβρίου, 2021
Έπεσε και σύρμα να σε προσέξει γιατί είχες και ραντεβού που δεν πήγαν καλά!
review reaction 1 paparovicz
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2