Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 23 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Πρώτη κριτική για τη Ζωή μιας και άνοιξε τώρα η καρτέλα της.
Βρέθηκα μαζί της πριν λίγο καιρό.
Στην αρχή είχα κάποιες επιφυλάξεις από αυτά που έγραφαν εδώ διάφοροι που χωρίς να ξέρουν έβγαζαν συμπεράσματα μόνοι τους.
Πιστέψτε με καμία σχέση.
Η κοπέλα με κέρδισε από το πρώτο λεπτό. Ένιωσα σαν να βρίσκομαι με την κοπέλα μου.
Χαλαρή συζήτηση στην αρχή και μετά από λίγο ξεκινήσαμε με φιλιά και χαϊδέματα.
Μόλις ανάψανε για τα καλά τα αίματα ξεκίνησε μια καταπληκτική πίπα με πολύ περιποίηση στο πάνω μέρος και στα αρχίδια μπόλικο σάλιο και μαεστρία .
Την άφησα κανένα μισάωρο να κάνει παιχνίδι εκεί μιας και η καύλα με είχε συνεπάρει...
Μετά από παρότρυνση μου την γύρισα στα 4 και την ξεκίνησα σε χαλαρό Ρυθμό.
Έδειξε ότι της άρεζε αυτό περισσότερο από το γρήγορο. Καύλωνε και έβγαζε αναστεναγμούς αληθινούς όχι προσποιητούς.
Μετά από κάνα δεκάλεπτο ξεκίνησε ένα δυνατό καβάλημα . Εκεί τα έδωσε όλα. Το κορίτσι έκανε την καλύτερη ιππασία. Γρήγορος ρυθμός και η καύλα να έχει φτάσει κόκκινο σε αυτή την στάση. Δεν κρατήθηκα πολύ έβγαλα προφυλακτικό και τελείωσα στα ωραιότερα φυσικά βυζιά που έχω χύσει...
Ακολούθησε μπανάκι και μετά ένα τσιγάρο και κουβέντα. Είναι πολύ επικοινωνιακή και για μένα παίζει μεγάλο ρόλο αυτό.
Εν κατακλείδι θα συναντήσω ξανά την Ζωή με την πρώτη ευκαιρία ίσως και την άλλη εβδομάδα.
Ζωή είσαι ότι καλύτερο υπάρχει στην Θεσσαλονίκη αυτή την στιγμή.
Σε ευχαριστούμε πολύ ????

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 22, 2021
Διάρκεια
2 ώρες
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
100€
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Chal1996
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
13 Αυγ 2020
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
2.060
Πόντοι:
201
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 2 Terrano, kablomenos90, Eva16 και 15 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού