Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 1 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
2.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Ειχα δει τις φωτογραφιες της κοπελας οταν ηταν τουρ στην Κρητη κι εστειλα και ρωτησα αν θα ερθει Αθηνα.
Μου απαντησαν καταφατικα, και μολις ηρθε κανονισα συναντηση.
Ο χωρος της ειναι διαμερισμα σε πολυ ωραιο σημειο στην Ακροπολη (μενει με φιλη της), χαιρετουρα με χαμογελο και αγγλικα ελαχιστα. Δινω τα λεφτα και μπαινω για μπανιο. Πετσετα δεν ειχε, μου εδωσε μια χρησιμοποιημενη αλλα ψιλοστεγνη. Δεν την πολυχρησιμοποιησα. Βγαινω απο το μπανιο κι εχει βαλει μουσικη και με κοιταει μεσα στα ματια με πολυ ορεξη... ειναι η αληθεια οτι ειχα πολλα χρονια να παω με Λατινα, παει καιρος που ειχα περασει απο τα μερη αυτα. Ειναι γεννημενες για ερωτα οι κοπελες! Η συγκεκριμενη εχει ενα πολυ γλυκο προσωπο, το σωμα της ειναι σχεδον οπως των φωτογραφιων με μονο μειον τη λιγη χαλαρωση στην κοιλια. Το στηθος ενισχυμενο αλλα ωραιο. Γενικα τα νουμερα που λεει στην αγγελια της ισχυουν.
Αρχισαμε λοιπον με φιλια και μπαλαμουτι, το πηγε αμεσως σε μαλακια με χαιδεμα αρχιδιων αλλα την εβαλα για γλυφοκωλι. Δειλη ηταν εκει, η μονη υπηρεσια που δεν πεταγε η κοπελα. Μετα ξεκινησε πιπα και δαχτυλο, οταν ετοιμαστηκα περασα μπαλονι και την εστησα σε δυο στασεις που εβαλε βεβαια τζελ αλλα δεν εκλεβε καθολου. Υστερα απο αυτο παιξαμε ποδολαγνεια... Τα ποδια της ηταν ο λογος που την πηρα και πραγματι ειναι οπως στις φωτος! Ασχοληθηκαμε κανενα 10λεπτο με τακουνια, χωρις, ορθια στο κρεβατι να μου τα χωνει στο στομα, ηταν πολυ καλη. Εφτασε η ωρα του στραπ, το φορεσε και καναμε καποιες στασεις με πολυ καλη συμμετοχη της! Εχυσα και κατσαμε και τα ειπαμε, αυτη εδειξε διαθεσιμοτητα για δευετρο γυρο καθως ειχαμε ακομα χρονο, αλλα λογω κουρασης επαιξα λιγο google translate και την εκανα.
Σε γενικες γραμμες, πολυ ομορφη και φιλικη κοπελα που κανει ωραιο σεξ!
Καλες τσαρκες!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Σεπτεμβρίου 07, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
200€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Ανώτατος
Εγγραφή:
17 Μαρ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
285
Likes:
4.599
Πόντοι:
10.751
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alitis_asf, piko, alpula και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
29 Νοεμβρίου, 2021
Παιδια ξερετε που μπορω να τη βρω?
S
S.Sg12
review reaction 1 hornyasfuck
04 Οκτωβρίου, 2022
Ένα τηλέφωνο επικοινωνίας
review reaction 1 hornyasfuck
04 Οκτωβρίου, 2022
Εχει φυγει απο Ελλαδα η κοπελα, θα εφευγε λιγες μερες μετα τη συναντηση μας για Βραζιλια ειχε πει.
Δεν εχω δει να εχει ξαναερθει.
review reaction 1 hornyasfuck
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3