Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 40 10
Προβεβλημένη
Call-Girls 80649
Γενική βαθμολογία
 
9.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Καλησπέρα Μάγκες!!

Το Ριτάκι μας με το που εντοπίστηκε, λέω εδώ είμαστε!! το κορίτσι από τις φωτογραφίες και μόνο είναι πολλά υποσχόμενο!
Ήρθε στην ώρα της και πραγματικά ήταν πολύ καλύτερο από τις φυτογραφίες, το πόσο όμορφη είναι δεν περιγράφετε.

Προσωπάκι απίστευτο, βυζάκι τούμπανο και κωλαράκι που δεν το πιστεύεις! το κορίτσι πολύ σωστό μέσα στην καύλα, με καύλωσε με το που την είδα, μιλάει πολύ καλά Αγγλικά και στην επικοινωνία της είναι πολύ ευχάριστη!

Ξεκίνησε με πίπα δίχως αύριο, με μανία απλά τέλεια! έφτυνε, ρούφαγε και τα άκουγα όλα. Με κοίταγε όλη την ώρα στα μάτια και με παρακαλούσε να την γαμήσω, δεν ήθελα να τελειώσει η πίπα αυτή με τίποτα μέχρι που από μόνη της μου στήθηκε στα 4 με την μεσούλα της κάτω και το κωλαράκι της στο θεό! Απίστευτη στάση σώματος ακριβός ότι έπρεπε Άλλαζε συχνά στάσεις από μόνη της και υπήρχε πολύ καλός ρυθμός!

Σίγουρα από τα καλύτερα γαμήσια που έχω κάνει και από τα πιο καύλα κορίτσια που έχω πάει!
Το καλύτερο για όσους συναγωνιστές νιώθουν! το γαμήσι της στα 4! δεν υπάρχει κάτι άλλο! απλά τελειότητα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Σεπτεμβρίου 04, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
160€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
sasthelooles
Ανώτερος
Εγγραφή:
30 Μαρ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
48
Likes:
2.121
Πόντοι:
5.190
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, Constantinos27, mancunian1986 και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού