Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 32 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Η ολγα μας λοιπον....Εχει ξαναρθει αλλα δεν εκατσε τοτε το ραντεβου κ ειπα να δοκιμασω τωρα μια που δεν εχει κατι αλλο στα γουστα μου.απο τις κριτικες ηξερα οτι απο αποψη υπηρεσιων δεν ειναι αυτο που ψαχνω γενικα αλλα ολες οι κριτικες ελεγαν καλα λογια οποτε ειπα δεν γαμεις....
Κλασικα ευκολη συνεννόηση με γραφειο.οταν μπηκα στο δωματιο ηταν κυριολεκτικά πισσα σκοταδι...της ειπα να ανοιξει το φως κ οταν την ειδα προσπαθουσα να θυμηθω αν εχω παει με πιο αδυνατη κοπελα...εντελως μοντελε σωμα.ιχνος λιπους καπου στο 1.70 καλουτσικο προσωπο οχι κατι φοβερο.
Στηθος αν υπηρχε νουμερο 0 λογικα αυτο θα ηταν...ρογαρα ομως για να τα λεμε κ αυτα...κωλος για τα κιλα της αρκετα καλος...εγω περιμενα μονο κοκκαλα να σας πω την αληθεια...
αγγλικα δεν ξερει 5-6 λέξεις αλλα γενικα δυσκολευεται και το είπε απο την αρχη... English no good...

Αφου ειδα οτι ειναι πεντακαθαρη ξεκινησα καπως μαγκωμενος γτ δεν ηξερα τι υπηρεσίες να περιμενω και γιατι μου φαινοταν σαν ντροπαλη(ντροπαλη βιζιτα...μαλιστα....)
Το στοματικο της θελει ακομα δουλεια...
Η αληθεια ομως είναι οτι απο τα πρωτα φιλια οντως αρχισε να υγραινεται δειγμα οτι γουστάρει το σεξ...δεν θα μπω σε λεπτομέρειες για στασεις κτλ δεν εχει κ νοημα αλλωστε...
Της αρεσει και στοματικο κ δαχτυλα...και ας κανει περιεργες γκριματσες οπως ειπε κ ο μαλλιας...
Σε γενικές γραμμές...Δεν ειναι για hardcore υπηρεσίες δεν ειναι για bdsm καταστασεις...ειναι για αγαπουληδες θα αντεξει βεβαια κ λιγο πιο γρηγορους ρυθμους αλλα μεχρι εκει...βγαζει γκαυλα κ παθος παντως....

Υ.Γ. Η τιμη ειναι με εκπτωση

Υ.Γ.2 Η αξια/κοστος ειναι στο 6 με βαση τα 140 κοστος...Αν ηταν 100 χωρις εκπτωση τοτε θα ελεγα πως ειναι 8 η 9.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Σεπτεμβρίου 06, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
100€
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
mancunian1986
Ανώτερος
Εγγραφή:
16 Οκτ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
44
Likes:
5.087
Πόντοι:
9.591
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Johnny Red2, Elganador, Constantinos27 και 16 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Σεπτεμβρίου, 2021
Έκπτωση για πιο λόγο ρε αλάνι?
07 Σεπτεμβρίου, 2021
Γιατι ανα διαστήματα τα γραφεία δινουν εκπτωσεις.ειχα 40 ευρω εκπτωση για την επομενη συνάντηση
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2