Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 5 10
Call-Girls 21338
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
συνεννόηση με νικόλ για νικόλ αλλά δεν είχε χρόνο, για την μία , για την άλλην ρωτάω τίποτα είτε είχαν ραντεβού, είτε ρεπό.
ήθελα και γω ραντεβού τελευταία στιγμή αρχές μήνα, γίνεται ; δεν γίνεται !
Ας πάρω την Σέρβα λέω. Έφτασε στην ώρα της η κυρία με κοντό κατακίτρινο ολόσωμο φόρεμα, ΑΕΚάρα λέμε, τακούνι, τσαντικό.
Πέρασε μέσα η κυρία ελαφριά βαμμένη, πρόσωπο σκληρό κατ εμέ , 29 δεν κάτι παραπάνω σίγουρα , μου έριχνε στο μπόι με το τακούνι , κορμί καλό φαινόταν , στήθια μεγάλα .
Φιλί είχαμε κατά την είσοδο και περάσαμε για να πιούμε κατιτίς, δεν πίνει γιατί είναι personal trainer, μόνο νερό ήθελε λέει, οκ, χαζοκουβέντα και πέρασε για ντουζ.
επέστρεψε με τα όμορφα εσώρουχα της, κορμί λαμπάδα και γυμνασμένο , βυζιά τορπίλες , κώλος γυμνασμένος .
έπεσε να μου τον φάει καλή πίπα λυσσασμένη στην αρχή μετά ηρέμησε , καλά το πήγε , ντιπ γιοκ, περιφερειακά γιοκ.
Μπαλονάκι και στα 4 καλή αίσθηση και αντέχει ψηλά, δέχεται τις μπάτζες , αλλάξαμε πλάγια , κάτι φώναζε έλεγε δεν κατάλαβα.και ξανά στα 4 με τελειώνοντας στην κοιλιά της
Φρεσκάρισμα και σαλόνι, έκανα τσιγάρο μιλήσαμε λίγο στα εγγλέζικα αλλά ήθελα να παίξω κι άλλο.
Πιπίλα της ρόγες της για αρχή , σκληρό στήθος αλλά η ρόγα , ρόγα. δάκτυλα στο μουνάκι της, πίσω δεν δοκίμασα ξανά πιπίλα εκείνη και βάλαμε πάλι μπαλονάκι.
Εγαμηθήκαμεν επί του καναπέος τώρα εκείνη με καβάλησε , βαθειά καθίσματα , είτε αργά είτε με δύναμη και να παίζω με τις τορπίλες της, αλλάξαμε στην πολυθρόνα κάθισε εκείνη με μένα από πάνω , είχε ανοίξει τις ποδάρες της διάπλατα και δώστου εγώ,. έμπαινε το έμβολο και πάλι έξω και ξανά μέσα κτλ. ετελείωσα στα στήθια της πια.
πλυθήκαμε , πληρώθηκε και γεια σας.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Σεπτεμβρίου 05, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
130€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
gpd
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
22 Οκτ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
329
Likes:
26.146
Πόντοι:
33.779
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Constantinos27, Ntaffy2, draxan04 και 22 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Σεπτεμβρίου, 2021
Όταν λέμε Σερβα, εννοούμε Σερβα ή...
review reaction 1 hornyasfuck
07 Σεπτεμβρίου, 2021
χαχαχαχχαχαχα εννοώ Σέρβα από τη Σερβία
gpd
gpd
review reaction 3 ctlover
07 Σεπτεμβρίου, 2021
Oπου ακούς Σέρβα=Αλβανίδα. Νόμος..
08 Σεπτεμβρίου, 2021
δεν το ξέρω αυτό που λες, δεκτών πάντως
gpd
gpd
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4