Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 11 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Κριτική σε bullets λόγω έλλειψης χρόνου, απλά για να ενημερώνονται οι συναγωνιστές:
-Συνάντηση σε δικό μου χώρο
-Η Συνεννόηση με το γραφείο, κλασικά, εύκολη και γρήγορη.
-Η κοπέλα ήρθε, στην καθορισμένη ώρα, καθαρή και περιποιημένη.

Εμφάνιση κοπέλας:
- Ειναι η κοπέλα που βλέπετε στις φωτογραφίες του site. H επεξεργασία στις φωτογραφίες είναι πολύ μικρή, οπότε "what you see, is what you get".
- Προκειται για ψηλη κοπέλα με αρκετά καλές αναλογίες. Κατα την γνώμη μου, τα δυνατα σημεία είναι ο κώλος της και το πρόσωπο της.
- Στο στήθος, όντως, έχει γίνει κάποια προσθετική αλλά η υφή του είναι πολύ καλή και θα έλεγα πως συμπληρώνει στο σύνολο.
- Ως προς την καθαριότητα, αυτή βρίσκεται σε καλά επίπεδα. Ήρθε μοσχομυρωδάτη, ενώ εκανε και χρήση του μπάνιου.

Στα του αγώνα:
- Παίχτηκαν 2 ημίχρονα στο παιχνίδι με αρκετές εναλλαγές στις στάσεις (ιεραποστολικό, cow-girl, στο πλάι & στα 4) χωρις κανένα πρόβλημα και με σωστή συμμετοχή από την κοπέλα
- Στο στοματικό η κοπέλα είναι αρκετά καλή, με σωστή χρήση χεριών, σαλιου και περιποιήσης της γύρω περιοχής.
- Τα φιλιά της κοπέλας είναι από πεταχτά έως ανύπαρκτα (εμένα δεν με πείραξε πάντως).

Συνολικά μπορώ να πω πως ήταν ενα από τα καλά Session που είχα τα τελευταία χρόνια. Το ίσως στο αν θα ξανασυναντούσα την κοπέλα οφείλεται στην επιθυμια να έχω ένα session που θα συμπεριλάμβανε πρωκτικό την επόμενη φορά.

Να γαμάτε καλά

@draxan04

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Σεπτεμβρίου 01, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
draxan04
Ανώτερος
Εγγραφή:
25 Ιαν 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
55
Likes:
905
Πόντοι:
6.810
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 George_1969, Constantinos27, Ntaffy2 και 27 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού