Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 11 10
Γενική βαθμολογία
 
5.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
5.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Βλέποντας τις φωτό της στο site του Glamour μου έβγαζε κάτι τουμπανε και κινκυ γράφω Eva στην αναζήτηση του bou δεν την έβγαζε.Ρωταω το γραφείο μου λένε πολύ πολύ καλή τους εμπιστεύομαι λέω ok.
Έρχεται η κοπέλα αντικρίζω μια καστανοξανθη γυναίκα με αρκετά μεγαλύτερο και διαφορετικό πρόσωπο με ένα φόρεμα τύπου γκοθικ.
Αγγλικά τσατρα πατρα τα πολύ βασικά.Της βάζω μουσική αρχίζει να χορεύει μακριά μου όπως κάνω να την φιλήσω τίποτα γδύνεται σιγά σιγά έχει παραπάνω κιλά απ'τις φωτό το στήθος μεγάλο φυσικό αλλά πεσμένο νερουλο.Η πρώτη εντύπωση δεν ήταν καλή και αφού είχα περάσει και σούπερ με την Ντασα λίγο πιο πρίν και ο πήχης ήταν ψηλά όπως και ο "Steve" μου!!!Είπα να δοκιμάσω αν και με έτρωγαν τα φίδια γλύψιμο στο σώμα της γαργαλιοταν και φώναζε,πίπα χωρις χέρια αλλα με πολύ δόντι μου τον εγδαρε της είπα να γλύψει μπάλες ίσα ισα ακούμπησε την γλώσσα της.Πριν την πίπα μου σκούπισε το πουλί με ένα υγρομαντηλο που με έτσουξε τόσο πολύ σαν να μου τον ελουζαν με οινόπνευμα καθαρό!!!Άγαρμπη τοποθέτηση καποτας πόνεσα κιεκει.Στο σεξ μου τον κράταγε με το χέρι της αφού τον είχε ψεκάσει και έβαλε τζελ στο νιμου της για να ελέγχει την διυσδειση.Κάναμε 3-4 στάσεις κουράστηκε ήθελε τσιγάρο εκεί της είπα γιατί δεν φιλά και μου λέει να δεν κατάλαβα και δικαιολογίες.Μετά με φιλούσε με κλειστό το στόμα και κατόπιν δικής μου πρωτοβουλίας.Υστερα βγαίνοντας απτό μπάνιο την είδα να χαζεύει το κινητό της άλλο ένα φάουλ.Στο τέλος με παινευε ότι της φέρθηκα πολύ καλά ότι είμαι άψογος θα ήθελε να με ξαναδεί δεν έκατσα να της πω τα παράπονα μου δεν θα έβγαζα άκρη δηλώνει μοσχοβίτισα την χαιρέτησα και τέλος.Εστειλα στο γραφείο μετά τους είπα δεν ήταν τόσο καλή όσο η Ντασα μου έστειλαν ένα κρίμα.Οταν τους είπα ότι δεν ασχολήθηκαν για feedback όπως παλιά και ότι μου την πρότειναν αλλά δεν ήταν καλή μου απάντησαν ότι ήταν ευθύνη της κοπέλας και ότι αυτοί της είχαν πει τα καλύτερα για μένα καθότι παλιός γνωστός και τακτικος πελάτης ασχέτως αν δεν ανταποκρίθηκε εκείνη και ότι γενικά έχει πέσει φορτος εργασίας και δεν προλαβαίνουν να ασχολουντε τόσο.
Λίγο πριν γράψω αυτήν την κριτική έπεσα πάνω στην καρτέλα της κοπέλας με τις νέες φωτό και εκεί αντίκρισα αρνητικές κριτικές οπότε δεν ήμουν ο μόνος που δεν περασα καλά απλά ενημερώθηκα κατόπιν εορτής.
Εδώ για να είμαι δίκαιος να τονίσω ότι σε γενικές γραμμές έχω περάσει πολύ καλά με κορίτσια του glamour γι'αυτό και το τιμώ συχνά είναι εξαιρέσεις στον κανόνα οι αρνητικές συναντήσεις.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Σεπτεμβρίου 02, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Παραπλανητικές (πολύ επεξεργασμένες/παλιές)
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
steveman7
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
17 Δεκ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
207
Likes:
10.620
Πόντοι:
30.573
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 paparotriftoulas, Nipper, Constantinos27 και 18 άλλα μέλη

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
04 Σεπτεμβρίου, 2021
ΔΕ ΜΕ ΔΙΑΒΑΣΕΣ ΑΓΑΠΗΤΕ.....ΔΕ ΜΕ ΔΙΑΒΑΣΕΣ !!!!!
Απαραδεκτο για την εμπειρια σου...
Επρεπε μονο κ μονο απο τις φωτο να καταλαβεις οτι ειναι μουφα
Και πολυ της εβαλες στη βαθμολογια
review reaction 1 hornyasfuck, Bartender 74, TOMCRUISE και 1 ακόμα μέλος
04 Σεπτεμβρίου, 2021
Συμπαιχτη σου είπα τι παίχτηκε δεν μου την έβγαζε στα προφίλ Eva όταν την είδα ήταν αργά.
Τι να κάνουμε συμβαίνουν και αυτά.Δεν έριξα την βαθμολογία στα τάρταρα έχω περάσει και χειρότερα.
review reaction 1 hornyasfuck
05 Σεπτεμβρίου, 2021
δεν είσαι και ο μόνος αλλά μετά από τόσες που έχουμε πάει η εμπειρία και το μάτι πάει στον αυτόματο. Έτσι!
P
paparovicz
review reaction 1 hornyasfuck
05 Σεπτεμβρίου, 2021
χειροτερα ?????? με ποια ?
review reaction 1 hornyasfuck
05 Σεπτεμβρίου, 2021
για κοιτάχτε τι γράφει και στο site του πρακτορείου στις κριτικές... έτσι για το διάλογο δηλαδή

----
Η Εύα είναι καταπληκτική! Δεν γράφω ποτέ κριτικές αλλά στη προκειμένη θεωρώ ότι είναι απαραίτητη. Τελείως διαφορετική εμπειρία από κάθε άλλη αντίστοιχη! Πρέπει να το ζητήσετε για να το πιστέψετε! Πολύ γλυκιά και όμορφη
review reaction 1 hornyasfuck
15 Σεπτεμβρίου, 2021
διαφωνω και με τους 2
G
geroksouras
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6