Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 27 10
Γενική βαθμολογία
 
5.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
4.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Ας κάνω και εγώ την αρχή στις κριτικές. Πρόσφατη συνάντηση με τη κοπέλα. Άψογη συνεννόηση με το γραφείο και πρόθυμοι να με εξυπηρετησουν. η συνάντηση έγινε στις 3 το ξεμηρωμα. Με το που ανοίγω τη πόρτα βλέπω μια πανέμορφη κοπέλα ψηλή θα την έκανα τουλάχιστον 32. Λίγο σκύλε πρόσωπο άγριο αλλά στις προτιμήσεις μου. Μόλις μπήκε τη ρώτησα αν θέλει να τη κεράσω κάτι και μου λέει έχω πργγειλει ήδη κρασί. Έτσι και αλλιώς θα κερναγα αλλά κάτι μέσα μου στράβωσε. Τέλος πάντων λέω. Βάζει στο κινητό να παίζει τέκνο κανένα πρόβλημα έρχεται και το κρασί και ξεκινάει να γδύνεται άψογο κορμί υπέροχος κωλος μόνη παραφωνία το στήθος αρκετά πεσμένο αλλά με τέτοιο σώμα και σκύλε φάτσα δεν έδωσα σημασία. Και κάπου εκεί ξεκινάει ο αγώνας. Μέτριο στοματικό όχι κατι που θα θυμάμαι ξεκινάμε ιεραποστολικο. Και εκεί της ζητάω να ανέβει από πάνω μιας και ήμουν λίγο κουρασμένος. Ε λες και της ζήτησα να σκάψει. Δεν μπορώ μου έλεγε είμαι κουρασμένη. Μου λέει στα 4 οκ λέω. Αντέχει δυνατό σφυροκωπημα και δέχεται χαστούκια αβέρτα στα κωλομερια. Αλλά πέρα από αυτό συμμετοχή μηδέν. Δηλαδή χυσε με να τελειώνουμε. Εκεί είχαμε τέλος πρώτου γύρου. Μπαίνω για ντουζάκι και μόλις βγαίνω είχε κοιμηθεί. Τη ξυπνάω και ξεκινάμε λίγο σοσιαλ και της λέω πάμε για δεύτερο γύρο. Πάμε μου λέει αλλά από όρεξη μηδέν. Ξεκινάει μια πιπα αγγαρεία και μετά στα 4 όπου συμμετοχή μηδέν ε ξενέρωσα και εγώ και της λέω τέλος μάζεψε τα και φύγε. Και εκεί αρχίζει μια επίθεση ότι αφού δε μπορείς δεύτερη φορά και δεν φταίω εγώ. Κράτησα τη ψυχραιμία μου και απλώς της είπα να φύγει. Για την ιστορία φιλιά δεν δίνει με το ζόρι πήρα δύο τρία χωρίς γλώσσα. Τα λεφτά τα ζήτησε στην αρχή όπως άλλωστε όλες οι κοπέλες του γραφείου. Ίσως της έδινα μια ακόμα ευκαιρία γιατί από εμφάνιση και σώμα μου άρεσε πολύ αλλά με τέτοια συμπεριφορά δεν το νομίζω. Αυτά από εμένα καλά να περνάτε μάγκες.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 26, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
11 Απρ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
14
Likes:
948
Πόντοι:
311
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, ThE, miraculous mandarin και 15 άλλα μέλη

Σχόλια

7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
04 Σεπτεμβρίου, 2021
καταλαβα....
review reaction 1 TOMCRUISE
04 Σεπτεμβρίου, 2021
Μες στις άκρες και εγώ κάτι τέτοιο τράβηξα και έφυγα στο μισάωρο... Για εμένα δεν αξίζει...
review reaction 1 TOMCRUISE
04 Σεπτεμβρίου, 2021
Χάλασε κι αυτή....Αρπαχτές πλέον
Πάνε οι καιροί που πηδιόταν αλύπητα
review reaction 1 OUROBOROS, TOMCRUISE
05 Σεπτεμβρίου, 2021
Επρεπε να της πεις να σκαψει,για να μαθει!
review reaction 1 MarkosIoan
06 Σεπτεμβρίου, 2021
Συγγνώμη ἀλλά στίς 3 τὴ νύχτα τί περιμένετε ΚΑΙ ἐσεῖς οἱ ΠΕΛΑΤΕΣ ἀλλά ΚΑΙ τὸ ΓΡΑΦΕΙΟ καί ἡ ΚΟΠΕΛΑ;!
review reaction 1 srek7
06 Σεπτεμβρίου, 2021
Μια συμβουλή ( από ένα παλαιότερο μέλος), τα ραντεβού στις 03:00 και στις επίσημες αργίες περιέχουν ρίσκο ( σκέψου πως βγάζεις τα ρούχα σου με τα από δεκαωρο)
review reaction 1 hornyasfuck, srek7
07 Σεπτεμβρίου, 2021
Συμφωνώ ότι στις 3 το ξημέρωμα είναι ρίσκο. Αλλά και με άλλες κοπέλες που έχω βρεθεί αργά δεν μου έχει τύχει πάλι. Ίσως και το γραφείο δεν θα πρέπει να φορτώνει το πρόγραμμα των κοριτσιών μέσα στη μέρα και να μην είχε στείλει τη κοπέλα εφόσον ήταν κουρασμένη
review reaction 1 Inf0
7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7