Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.3 2 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Έφτασε κι η μέρα του κρας τεστ και για το Dream…

Στόχος η Αλεξάνδρα.

Κλείσιμο συνάντησης με απλό κι ευγενικό τρόπο, χωρίς μα και μου.

Ανοίγοντας την πόρτα αντίκρισα ότι έβλεπα στις φωτό του site. Αρχικά στο πρόσωπο και στη συνέχεια και στο σώμα.

Νεαρή, ευγενική, γλυκιά, πρόσχαρη, όμορφη χωρίς πολλά πολλά και με πολλή καλή αύρα.

Ντυμένη in black για βραδινή έξοδο, σικάτη. Αφαίρεσε τα ρούχα της μα όχι το χαμόγελο.

Μου ζήτησε pay in advance πολύ ευγενικά, δεν το αρνήθηκα μιας και το εν λόγω γραφείο δεν με γνωρίζει.

Πλην όμως, σε ερώτηση για extra swallow, κι ενώ είχα ρωτήσει στο γραφείο τηλεφωνικά και μου το επιβεβαίωσαν, η Αλεξάνδρα έκανε την κλασσική γκριμάτσα του παιδιού που δε θέλει να φάει ψάρι…

Τη ρώτησα για cim…γκριμάτσα ταραμοσαλάτας!

Άρα φαουλάκι κύριοι του Dream. Αφαιρέστε τις συγκεκριμένες θελτικές extra παροχές γιατί απλά δεν τις παρέχει η Αλεξάνδρα.

Δεν πτοήθηκα, με καθήλωσε η ομορφιά και η γλυκύτητά της.
Μετά το ντους της, ήρθε κοντά μου να με ρωτήσει τι θέλω και πως. Να κάνουμε ωραίο σεξ της είπα και χαμογελώντας μου έδωσε τα πρώτα γλωσσόφιλα.. Δειλά στην αρχή, έντονα στη συνέχεια, πιο δειλά έως με αποφυγή στο τέλος.

Με ρώτησε τι ταχύτητα να βάλει στο πνευστό, απαλά της απάντησα, μα είχαμε πολλή χρήση χεριού, άπειρο σάλιο και αίσθηση χλατς χλουτς.. Την καθοδήγησα και κάπως βελτιώθηκε.

Είχε αυτό το κάπως ανεπιτήδευτο που είχε και τη χάρη του.

Την σπατούλαρα κι εγώ και σπαρταρούσε αρκετά μέχρι το τέλος που ολοκλήρωσε όπου εκεί λύθηκε περισσότερο και είχαμε όμορφη συνέχεια.

Ανέβηκε πάνω μου, προσπαθούσε να βρει τέμπο, δεν έκλεβε και συμμετείχε όσο μπορούσε, φαινόταν όμως η απειρία της.

Ανέλαβα δράση εγώ και την έβαλα στο σωστό δρόμο όπου συντονιστήκαμε καλά και αλλάξαμε κάποιες στάσεις που επιτρέπουν πληρέστερη διείσδυση. Τον ένιωθε καλά μέσα της και οι συσπάσεις του προσώπου της φανέρωναν ικανοποίηση και δεκτικότητα.

Στο τελείωμα μας βρήκε και το alarm του κινητού της όπου με κινήσεις τσακ μπαμ έκανε ντους και ντύθηκε.

Με ευχαρίστησε, φιλάκι και αποχώρηση 10’ νωρίτερα! Τέλος πάντων λάθος και αυτό αλλά overall έμεινε θετική εντύπωση και όχι σκεπτικισμός.

Φρέσκο και προσεγμένο νεούδι που και όμορφο είναι και ευγενικό αλλά θα πρότεινα στο γραφείο να επαναπροσδιορίσουν τους χρόνους και τις παροχές ώστε να είναι συμβατά στα ραντεβού.

Τουλάχιστον να πλησιάζουν τον ανταγωνισμό σε αυτόν τον τομέα.

Δε φτάνει μόνο το καλό εμπόρευμα αλλά και η έξυπνη διαχείρισή του.

Έχω ακόμη μια «ονειρική» επιλογή για να γίνει η όποια αποκατάσταση.

Υγεία σε όλους μας!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
mysterious
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
20 Φεβ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
190
Likes:
12.222
Πόντοι:
34.267
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, hornyasfuck, petergsp και 26 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού