Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 34 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Έχοντας αποφασίσει να απέχω για λιγο καιρό από τα άθλημα είπα να κάνω μια εξαίρεση .. Αυτή η εξαίρεση έγινε τελικά με την Ντασα..
Αρχικά έχω να πω ότι εμφανισιακά η κοπέλα είναι πάνω κάτω στο πρόσωπο αυτό που φαίνεται στις φωτογραφίες . Το κορμί της είναι λεπτό με ένα σιλικονατο στήθος και με μια ωραία κολάρα. Το μόνο που δεν φαίνεται στις φωτογραφίες είναι κάτι ελιτσες στην πλατύ (για αυτό και μόνο έβαλα ότι οι φωτογραφίες είναι ελαφρώς επεξεργασμένες ) . Επίσης τα αγγλικά της είναι ικανοποιητικά και είναι αρκετά κοινωνική και ευγενική .. Γενικά η Ντασα εμφανισιακά εμένα μου άρεσε και αν την έβλεπα έξω στον δρόμο χωρίς να ξέρω ότι κάνει αυτήν την δουλειά θα την πρόσεχα
Στο κυρίως πιάτο τώρα τα πράγματα ήταν λίγο περίεργα .. Στα (πολύ) θετικά έχω να πω ότι η κοπέλα φιλάει σαν να μην υπάρχει αύριο και επίσης κάνει καλή πίπα και ακόμα καλύτερη περιποίηση στην γύρω περιοχή . Μόνο και μόνο από αυτά σε συνδυασμό με την εμφάνιση της (που όπως είπα εμένα μου άρεσε εμφανισιακά ) εγινα πέτρα .
Παρόλα αυτά την ώρα του σεξ ναι μεν συμμετείχε αλλά υπήρχαν φορές που μου έλεγε να το πάω ποιο χαλαρά γιατί πονούσε .Αυτό μου έκανε τρομερή εντύπωση για δυο λόγους : 1) Στην διάρκεια του ραντεβού δεν ανέβασα ταχύτητα (ίσα ίσα το πήγα χαλαρά )
2) Δεν είμαι κανα «φαινόμενο» ένα κανονικό μέγεθος έχω
Το καλό πάντως είναι ότι δεν χαλαστηκα και έκανα κανονικά δυο γύρους μαζί της.
Υ.Γ. Έβαλα όχι στο αν θα την ξανασυναντήσω διότι: 1) δεν πέρασα άσχημα και σε καμία περίπτωση δεν έφαγα φόλα απλά έχω περάσει και καλύτερα
2) Επειδή θα ξαναεπιλεξω όταν έχω χρόνο ξανα από το glamour θα επιλέξω κάποια από τις υπόλοιπες κοπέλες που έχω βάλει στόχο να τις συναντήσω

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Ανώτερος
Εγγραφή:
5 Φεβ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
50
Likes:
7.953
Πόντοι:
8.236
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Aragorn135, ntinosam, james034 και 16 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Σεπτεμβρίου, 2021
Αυτο με το οτι πονανε μεγαλη επικληση στο συναισθημα για φιλοτιμους..πολυ ξενερα...αλλαξε επαγγελμα αν δεν μπορεις κυρα μου. Ή μην ειναι τοση η διψα σου για τα φραγκα,φαε οσες πουτσες αντεχεις σε μια μερα αν δεν αντεχεις κανε αποχη την επομενη ξαναγαμησου
03 Σεπτεμβρίου, 2021
δε μου λες, πώς είναι η αισθηση των βυζιωνε ?? γιατι θελω να τη συναντησω αλλα ειναι το μονο που με κραταει γιατι δε μου αρεσουν τα πλαστικα..
Επισης κανει κ γλειφοκωλι ?
03 Σεπτεμβρίου, 2021
@roughfucker το βυζι έχει ωραία υφή .. Για το γλειφοκωλι δυστυχώς δεν μπορώ να σου δώσω απάντηση διότι δεν είναι κάτι που μου αρέσει που σημαίνει ότι δεν έχω ζητήσει ποτέ από καμία γκομενα να το κάνει Καπέλο
review reaction 1 delipas
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3