Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 4 10
Call-Girls 16372
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Επισκέφτηκα την Anna στον χώρο της το Σάββατο που μας πέρασε. Επειδή αυτήν την εβδομάδα , η όποια συγγραφική έμπνευση με άφησε.. «ήσυχο» (χωρίς για το γεγονός αυτό να ευθύνεται το κορίτσι) πέντε ολόκληρες μέρες μετά (κι αφού δεν έχει ανέβει κάτι άλλο) σας γνωρίζω τα ακόλουθα :

Οι φωτογραφίες με έκαναν να πιστεύω ότι η πραγματικότητα δεν θα απέχει πολύ.
Ηλικιακά τουλάχιστον.
Πράγματι, εντύπωση μου έκανε το γεγονός ότι όταν άνοιξε την πόρτα της, το πρώτο πράγμα που παρατήρησα ήταν ότι φαινόταν ακόμα και πιο μικρή από ότι αναγράφεται στην σχετική ιστοσελίδα (26 ετών).
Επίσης τίμια αναφορά είναι κι αυτή του ύψους. Το βάρος , ενδέχεται να είναι λίγο λιγότερο.

Ένα κορίτσι χάρμα οφθαλμών και επίγευσης αφού η γευστική εντύπωση συνέχισε να υφίσταται στον «πνευματικό ουρανίσκο» μου ακόμα και μετά το πέρας της συνάντησής μου μαζί της.

Βεβαίως πρόκειται για ένα κοριτσάκι το οποίο προτείνεται σε όσους αρέσκονται σε Petite κατασκευές. Λιγνή και πέραν των υπολοίπων , σχεδόν άριστων προδιαγραφών , μία κοιλίτσα που «αυξάνει τους βαθμούς μυωπίας»..
..η οποία , αν δεν κάνω λάθος , έφερε ένα διακριτικό και συνάμα Ultra Sexy Piercing.
Η υπ’αριθμ. 7 φωτογραφία εδώ είναι ελλιπέστατη όσο αφορά το συγκεκριμένο σημείο.

Προσωπικά , ενθουσιάστηκα ιδιαιτέρως από το κορμάκι αυτό που επιπλέον είχε υφή βελούδινη..

Το πρόσωπό της είναι τουλάχιστον πολύ καλύτερο από άλλες περιπτώσεις της αγοράς και μαζί με το υπόλοιπο σώμα , πολύ κοντά στις σχετικές της φωτογραφίες.

Μαστίγια όμως κλπ αξεσουάρ που παραπέμπουν σε πιο έντονες συνευρέσεις δεν συνάδουν με την σεξουαλική της συμπεριφορά.
Αυτό τουλάχιστον εξέλαβα εγώ , αλλά για να είμαι ειλικρινείς ήμουν ολίγον ντεφορμέ..
Έχω ξαναβρεθεί όμως σε ντεφορμέ κατάσταση η οποία κατά τα υπόλοιπα ουδόλως ελήφθη σοβαρά από τις παρτενέρ οι οποίες με άναψαν άμεσα.
π.χ. Laly κι άλλες ακόμα «χειρότερες» (Με την καλή έννοια δηλαδή).

Πεντακάθαρη , ακόμα και στα πιο δύσκολα σημεία τα οποία βεβαίως δεν παρέλειψα να γευθώ με ανάλογη , της ως άνω αναφερόμενης περίστασης , μανία…

Τα Αγγλικά της ήταν πολύ κάτω του μετρίου αλλά τι να το κάνεις αφού έπεσα με τα μούτρα στην «δουλειά». Παρόλα αυτά , μετά το σφύριγμα της λήξεως & με την βοήθεια του μεταφραστή είπαμε και πέντε πράγματα τα οποία με έκαναν να αποσυμπιεστώ από το οτιδήποτε με απασχολεί αυτόν τον καιρό…

Το φιλί της , βαθύ με γλώσσα και εν αφθονία..
Το στοματικό της, από την άλλη πλευρά, ήταν ολίγον ήπιο και για πιο απαιτητικούς
σίγουρα θα χρειαστεί καθοδήγηση στην οποία δεν υπογράφω ότι θα ενδώσει.

Η καλλονή μας (κατά τα δικά μου δεδομένα τα οποία ευκόλως κατανοείτε) έφερε εις τον εξοπλισμό της κι ένα ειδικό Spray με το οποίο ψέκασε την βάλανο κάτι που προσωπικά με διέγειρε αφού έφερε μία επιπλέον δροσιά λόγω του υλικού του.

Τα στοιχεία της υπόλοιπης σεξουαλικής συνεύρεσης ήταν κοσμημένα από διάφορες στάσεις τις οποίες πράττουμε και κατά την προσωπική μας «εκτός αγοράς» δραστηριότητα.

Πέραν των ως άνω , μένει να δούμε αν μπορεί να ανταποκριθεί και σε πιο έντονες καταστάσεις έτσι ώστε να σχηματίσουμε μία πλήρως εμπεριστατωμένη τελικώς άποψη.
Ας γράψει λοιπόν και κάποιος άλλος καθώς είμαι κι εγώ περίεργος να μάθω.

Η Γλυκιά Αννούλα είναι ένα κορίτσι μοντέρνο που αρέσκεται στους γλυκόπικρους κανόνες της εποχής χωρίς όμως αυτό να ενοχλεί.
Είναι Elegant & δροσερή σαν νεράκι από πηγή..

Συμβάδισα μαζί της λοιπόν , της συμπεριφέρθηκα με σεβασμό κι έτσι έλαβα μία
πολύ ευχάριστη ώρα την οποία θα επαναλάμβανα όχι μία αλλά αρκετές φορές…

Προτιμήστε το outcall.. Είναι η 2η φορά που το A/C δεν είχε απόδοση καμία..
Παπί έγινα πάλι…

Πιτσιρικάδες και GFάκιδες που αρέσκονται σ’ αυτόν τον σωματότυπο , τρέξτε να προλάβετε..

Φιλικά ,
C27. –

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 28, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
160€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Constantinos27
Ανώτερος
Εγγραφή:
13 Μαρ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
23
Likes:
4.172
Πόντοι:
5.391
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 company of heroes tho, trikimia, houdin και 33 άλλα μέλη

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Σεπτεμβρίου, 2021
φαινεται λιγο καταθλιπτικη κι αγελαστη..Πώς την ειδες σ'αυτον τον τομεα ?? Είναι όντως ?? Κι αν είναι, επηρεάζει αυτο την αποδοση της ?
04 Σεπτεμβρίου, 2021
@roughfucker :

Roughy , άκου , να στο πω όσο πιο απλά γίνεται..
Σύμφωνα με αυτά που έχω διαβάσει από εσένα , αυτήν την βλέπω , στο 10λεπτο , να τρέχει γυμνή και αναμαλλιασμένη στον
διάδρομο φωνάζοντας βοήθεια κι εσύ , μετά βίας να προλαβαίνεις , να βάλεις μόνο τα μποτάκια σου και το μποξεράκι φεύγοντας με το πορτοφόλι
σου στο ένα χέρι και με σχοινί από το παραθύρι της .. Είναι στον 3ο όροφο , πάρε ένα μακρύ..

ΡΕ ΠΑΣ ΚΑΛΑ ?? Το "αγέλαστη" σε πείραξε εσένα ? θες κι ανάλυση περί αποδόσεως επί αυτού !

Ε , αφού το θες , θα στο πω κι αυτό ρε μπαγάσα παλαβέ...

Μια χαρά χαμογελαστή ήταν , πολλώ δε μάλλον , αυτό επηρέαζε και την συμπεριφορά της θετικά.
Βέβαια εμένα δεν με λένε "Roughy" .. Τον νου σου τρελέ !!
review reaction 1 review reaction 3 TheTester, olddog, Zebu και 3 άλλα μέλη
04 Σεπτεμβρίου, 2021
ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ θα τη δοκιμασω ρε καυλιαρη
review reaction 1 review reaction 3 vltepdr, TOMCRUISE, Zebu και 1 ακόμα μέλος
05 Σεπτεμβρίου, 2021
Αααα μάλιστα , τώρα έγινα και καυλιάρης Ματάκι
Θα την δοκιμάσεις είπες ??
Θα γελάσουν κι οι πέστροφες της Λίμνης Ταγκανίκα σου λέω Χεχε!

Ρε την καημένη.... Ευλόγησον
Εγώ τα'πα πάντως κι αμαρτία ουκ έχω ! ! Έτσι!

Το Νου σου Roughy , παίρνουν ταυτότητες κάτω Χαχαχα!
review reaction 1 review reaction 3 TheTester, TOMCRUISE, olddog
05 Σεπτεμβρίου, 2021
θα την παρω outcall...
Ακομα τις ιδιες μαλακιες κανουν με τις ταυτοτητες ??
review reaction 1 Constantinos27
05 Σεπτεμβρίου, 2021
αν κ μ'εχει ψησει η ντινα, ψηλη με βυζαρες....
review reaction 1 Constantinos27
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6