Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 12 10
Call-Girls 21235
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Για μια ακόμη φορά ο μητσάρας ήταν μες στην ανησυχία, αλλά το φάρμακο του το ήξερα ποιο ήταν. Έτσι Διάλεξα την Πωλ ίνα, πως και δεν την έχω πάρει αφου η αδυναμία μου ειναι οι ξανθιές πιπίνι κουκλίτσες να η ευκαιρία μου και κατευθείαν κλείστηκε το ραντεβουδάκι μας στο Πόρνο ξενοδοχείο αφου όλοι οι δρόμοι οδηγούν εκεί. Άρχισα για μια ακόμη φορά να παρφουμαρίζομαι για να την υποδεχτώ και καθώς περνούσε η ώρα με λίγη αργοπορία λόγω κίνησης ακούστηκε ο μαγικός χτύπος της πόρτας. Ανοίγοντας αντικρίζω ένα κατάξανθο δεν θα έλεγα πιπίνι αλλά γκόμενα ντυμένη από πάνω ως κάτω στα λευκά επιτελούς όχι σαν την μαύρη μαυρίλα που πλάκωσε με την Γκοθού και πήγε η ψυχή μου στην κουλούρι. Μου σκάει ένα όμορφο χαμόγελο και κατευθείαν βαθύ φιλί για καλωσόρισμα κόβοντας μου την φόρα ζητώντας τα λεφτά μπροστά ενταξει δεν έχω πρόβλημα θέλουν να εξασφαλίσουν την πληρωμή τους αλλά κάποιος πρέπει να τους ενημερώσει ότι όταν πηγαίνουν σε τακτικούς πελάτες η συγκεκριμένη πράξη ειναι φάουλ με κίτρινη κάρτα το προσπερνάω και πάμε στα δια ταύτα. Αρχίζω να τη γδύνω για να δω τι κρύβεται κάτω από αυτήν τη άσπρη πανοπλία και κατευθείαν φανερώνεται ένα ολόλευκο δέρμα γάλακτος με περίεργες αναλογίες τονίζοντας την απουσία τις γυμναστικής, βυζί 2 σαν τον σημαδεμένο στην ταινία και κώλος κοφτός και απότομος χωρίς ίχνος τουρλώματος πάντως άκρα περιποιημένα. Αρχίζω με την αγαπημένη στάση μου 69 γλυφόμουν ι στο φουλ με δάκρυα αίμα και ιδρώτα, στην συνέχεια την βάζω καθιστή για να απολαύσω το μεγαλείο τις πίπας μόνο που πήγε να πνίγει γιατί τις έπεφτε ολίγον μεγάλος. Λέω άστο σήκω, σκουφώνω τον μητσάρα αναλαμβάνοντας δράση με καταλυτικό ρόλο τον καβαλάρη δίνοντας τίτλος τέλους για τον πρώτο γύρο αφου πρώτα μας άκουσε όλο το ξενοδοχείο φαίνεται μπήκε πολύ βαθιά στην μουν ο τρύπα. Ντουζάκι με σύντομη κουβεντούλα στο κρεβάτι δηλώνοντας από την πλευρά της για μια ακόμη φορά υπεύθυνη εστιατορίου ρε σεις τι έχει γίνει έχουν κατέβει όλες οι υπεύθυνες των εστιατόριων σε τουρ στον ελλαδικό χώρο. Μάλλον θα χρειάζονται ένα καλό ξέσκισμα για αυτό είμαστε εμείς εδώ για να νιώσουν την διαχείριση του πούτσου στο μουνί τους ΚατσικογάμηςΑσάλιωταΑσάλιωτα. Σε μια φάση μου δείχνει και το ξυρισμένο κεφάλι της από μέσα λέω όπα σκινχεντ μου προέκυψε αυτήν την φορά, μη δίνοντας βάση την ξανάρχισα στον αγώνα όπου αυτή την φορά λόγω κούρασης από τις προηγούμενες τουριστικές συνευρέσεις κινήθηκα σε χαλαρούς ρυθμούς χωρίς κανένα αποτέλεσμα λήξαν και ο δεύτερος γύρος ε βεβαία με ξεζούμισε η πιτσιρίκα Κεφάλι σε τοίχο!. Λοιπόν την γκόμενα την περίμενα για πιο καυλιάρικο και μου βγήκε σκινχεντ Ναι!Χαχαχα! καλά μην φανταστείτε κάτι τραγικό απλά δεν ειναι για τα δικά μου γούστα όποτε δεν θα τη ξανασυναντούσα και πάλι λέω μόνο για μένα γιατί οι φώτο τις με προδιέθεταν σε κάτι πιο κουκλίστικο και σίγουρα δεν ειναι 21, αυτό που μου έδειξε όπως αναφέρουν και οι προηγούμενοι ειναι για gfe καταστάσεις κατά άλλα πέρασα οκ και όχι σούπερ αυτά από έμενα ελπίζω να βοήθησα στην επόμενη επιλογή σας.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Σεπτεμβρίου 01, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
P
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 company of heroes tho, olddog, alpula και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Σεπτεμβρίου, 2021
Ἄν κατάλαβα καλά, φοροῦσε περούκα;
review reaction 3 paparovicz
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1