Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 30 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
5.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Έσκασε το βαθύ ξημέρωμα, με βαθιά μπλε μάτια σπασμένη από το ξενύχτι, μου θύμισε τις γκόμενές μου στις διακοπές που είναι όλες ίδια μαλλιά ξανθιά βαμμένη ρίζα μάτια μπλε, όμως έχει κοιλίτσα. Οκ, άλλο ήταν το θέμα, να βυθιμετρησω την πατουρα της, οπότε κοιλιά δεν είδα ιδιαίτερα αφού όλη την ώρα ήμουν Καβάλα.
Τι έκανες στην Καβάλα; έχετε υπόψιν πιστεύω, αυστηρό pse με γαζωμα βαθυ στην άβυσσο της ψυχής της.
Πολύ καλη η Ζέρβα πρώην γιουγκο μοντέλο που αντέχει αλλά δεν εντυπωσιάζει με την εμφάνιση. Φουλ έξτρα όμως, έκανα ότι θέλω και όπως ξέρετε ο άντρας παλιάς κοπής δε νοιάζεται αν της αρέσει. Φάνηκε ότι ναι όμως από το ότι μου έδωσε το κινητό της να πάμε για καφέ. Χρόνο με καφέδες βέβαια δεν ξοδεύω πλέον Μαρία Νασια και λοιπές μικρές και μη πορνες. Στο κρεβάτι οι άνθρωποι γνωρίζονται καλύτερα. Γενικότερα της άρεσα και ακόμα ίδιος είμαι πιο βελτιωμένος βέβαια κάθε στιγμή που περνά και χάνεται.
Για μπουζούκια είναι ότι πρέπει να ρουφάει τη ιβλιδιακη αρμάδα σπέρματος κάτω από το τελευταίο τραπέζι.
Ιβλης είναι ένας όμως, δεν κλωνοποιειται όσο και να προσπαθούν μάταια τυχαρπαστα που θέλουν απλά να γαμησουν μια γκόμενα.
Μου μίλησε με τα καλύτερα λόγια για εμένα, για εκείνη και ανταλλάξαμε τηλέφωνα στο τέλος, αφού έδειξε να ενδιαφέρεται πραγματικά. Ήμουν εκείνη την ημέρα ξενυχτης. Τέτοια ώρα μου αρέσει το γαμησι περρισοτερο, αν σκάσει και το Μαράκι βέβαια ξεκάρφωτα τις μικρές ώρες θα την πετάξω από το μπαλκόνι την νόρα μην αρχίσει και ψάχνει τις ντουλάπες. Το κορόιδο που χρηματοδοτεί βέβαια είναι milwakee bucks, όχι λόγω yiannis αλλά λόγω ταράνδου. Βλέπει κάτι από τον εαυτό του προφανώς, αφού το Μαράκι γαμιεται για ένα σουβλάκι κι ένα κουτί κόκα κόλα. Εντάξει, υπερβολικά τα 120 και 20 για αυτήν τη γκόμενα. Έχω το κινητό της, αν απελπιατω θα την πάρω. Που δεν το βλέπω να γίνεται αφού έχω τα πάντα. Διάθεση να υπάρχει.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Παραπλανητικές (πολύ επεξεργασμένες/παλιές)
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
!blis
Σπουδαίος
Εγγραφή:
27 Νοε 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
41
Likes:
2.992
Πόντοι:
3.237
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Johnny Red2, Διαγραμμένο μέλος 201295, mancunian1986 και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
01 Σεπτεμβρίου, 2021
Τυφλα να εχει ο μπραντ Πιτ
N
Noz69
review reaction 1 Bartender 74
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1