Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 34 10
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Η Αμαλία επιλέχθηκε τυχαία λόγω μικρής διαθεσιμότητας σε μήνυμα που έστειλα.Ηθελα τη Λόλα αλλά από ότι φάνηκε δεν την βρίσκεις ευκολα.Αναμεσα στις υπόλοιπες θεώρησα ότι μου ταιριάζει πιο πολύ η Αμαλία.Κατι Σόνια κάτι Όλγα δεν είναι πολύ στα θέλω μου.
Πήγα στο χώρο της σε ξενοδοχείο απέναντι από την Πάντειο.Το πάρκινγκ εύκολο αν και επέλεξα να το αφήσω στο χώρο του ξενοδοχείου.Η Αμαλία στο χαρακτηριστικο χτύπημα της πόρτας μου άνοιξε με μωβ εσώρουχα.Καλο σώμα αδύνατο.Μαυρισμενη σαν από solarium με λευκή οδοντοστοιχία.Το πρόσωπο είναι αυτό που φαίνεται στη καρτέλα ευτυχώς με μόνη επέμβαση στα χείλη που δεν χρειαζόταν...Τα βυζιά της είναι φυσικά δύο νούμερο που στο γλυψιμο υπάρχει μια μικρή ανταπόκριση.Μιλαει πολύ καλά αγγλικά και η συνενόηση μαζί της είναι χωρίς πρόβλημα.Ξεκινησε να μου χαϊδεύει το πουτσο ανοίγοντας παράλληλα το στόμα της για ένα γλωσσοφιλο.Γελασε στην αρχή και κατέβηκε να μου πάρει πίπα.Τον εγλυψε για λίγο και μου πέρασε προφύλαξη.Χρησιμοποιησε λίγο τζελ και ξεκίνησα να την πηδάω με αυτήν από πάνω.Το τέλος του πρώτου μέρους μας βρήκε έτσι σε cow girl.
Λίγο συζήτηση για την χώρα μας που από ότι είδα από τις κριτικές αλλά και η ίδια μου το είπε ότι έχει έρθει πολλές φορές.Στο δεύτερο μέρος παίχτηκε ένα καλό εξήντα εννέα με καλή συμμετοχή και στη συνέχεια λίγο πήδημα σε ντογκι όπου και έχυσα για δεύτερη φορά.Πολυ επικοινωνιακή στο φινάλε αν και είχαν περισσέψει περίπου δεκαπέντε λεπτά αλλά χωρίς βιασύνη μιλήσαμε έκανα το μπάνιο μου και την κοπανησα.Η Αμαλία σαν επιλογή βγήκε πολύ καλή και ικανοποιητική σε σχέση εμφάνισης και υπηρεσιών.Ισως την επιλέξω κάποια φορά ξανά αν τύχει ο χρόνος.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 30, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Nionios
Σπουδαίος
Εγγραφή:
7 Φεβ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
38
Likes:
3.701
Πόντοι:
2.596
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, Constantinos27, Join.f και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού