Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 3 10
Call-Girls 7050
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Λοιπόν μετά από σύντομο διάλειμμα διακοπών είπα δοκιμάσω την Σάσα υπήρχαν αρκετές καλές επιλογές αλλά με τράβηξε το νεαρό της ηλικίας της κάτι μου έλεγε ότι θα παιχτεί κάλο γαμήσι ή θα φάω το κεφάλι μου, έτσι κλείστηκε το ραντεβουδάκι μας στο αγαπημένο μου πορνό ξενοδοχείο φτάνοντας άρχισα να παρφουμαρίζομαι για να την υποδεχτώ. ξαπλώνοντας στο πόρνο κρεβατιού άρχισα να φτιάχνομαι βλέποντας τις φωτογραφίες της για προθέρμανση με το που χτυπάει η πόρτα και ανοίγοντας την αντικρίζω ένα ξανθό νταρντάνα πιπίνι με ροζ τούφες μαλλιών ντυμένη με μια τζιν φούστα και άσπρο μπλουζάκι με λογότυπο σήμα κατατεθέν την κατά κόκκινη γλώσσα πάνω σε τακουνιά πέδιλα. κατευθείαν την τσεκάρω με ένα πεταχτό φιλάκι για να δω αν θα ανταποκριθεί και όμως ανταποκρίθηκε πλήρως χωρίς κανένα ενδοιασμό φιλί βαθύ με γλώσσα συνεχίζοντας αρχίζω να την γδύνω για να δω την έκπληξη ένα σώμα σφιχτό με μπόλικα πιασίματα και αρκετά τατουάζ, ελαφρώς κοιλίτσα, βυζί χωρίς να αψηφά την βαρύτητα 3 φυσικό κρεμασμένο από τσαμπί άκρα περιποιημένο. Εντάξει δεν ξετρελάθηκα σίγουρα καθόλου μοντελάκι (Προσοχή στους Μοντέλο πνίχτες) άλλα όχι και ότι με χάλαγε ώστε να χτυπάω το κεφάλι μου σίγουρα θα έχει κρυφά ταλέντα περιμένοντας να ξεδιπλωθούν άρχισα με ένα γλυφό μουνί και ο μητσάρας με βαθιές διεισδύσεις στο στοματάκι της δαχτυλάκια στην πίσω πορτούλα γιοκ αλλά από μπροστά κανένα πρόβλημα, άρχισε να υγραίνεται η πιτσιρικά και αμέσως σκουφώνω τον μητσάρα για να δράση την γυρίζω για πίσω κολλητό καβαλώντας την από επάνω από την κωλαρά τις ΚατσικογάμηςΚατσικογάμης τελειώνοντας τον πρώτο γύρο. Μ πανάκι και από του δυο μας σύντομη κουβεντούλα λέγοντας μου ότι ειναι φοιτήτρια ψυχολογίας στην πολώνια και ότι το κάνει αυτό το επάγγελμα για να ταξιδεύει ανά την Ευρώπη έχοντας την ατυχία σε μια χώρα να πέσει σε μπερδεμένη κατάσταση για αυτήν ξεμπερδεύοντας την γρήγορα λόγω τις εξυπνάδα της πάλι καλά τις εύχομαι τα καλύτερα και με αρπάζει ξαφνικά σε ένα παθιασμένο σεξ χωρίς τελειωμό Ναι!Ναι! φιλιά άλλο τίποτα πίπα με όλα τα καλά του βαθιές διεισδύσεις μέχρι λαρυγγικό δεν αντέχω και ξανά σκουφώνω τον μητσάρα και κατευθείαν μέσα στο υγρό μουνάκι της βάζοντας τέλος και στον δεύτερο γύρο εκεί που έχω τελειώσει και χαλαρώνω στο κρεββάτι λέγοντας από μέσα μου πάλι καλά και αυτήν την φορά η πιτσιρικά αχόρταγη έτοιμη για ξεζούμισμα με ξανά πλακώνει στα φιλιά και βάζοντας τον μητσάρα όλο μέσα στο στόμα τις θέλοντας να τον σηκώσει για τρίτη φορά το κατάρτι και το πέτυχε Ναι!hi:ΚαπέλοΚαπέλομωρέ μπράβο η πιτσιρίκα τελικά κρυφό ταλέντο ξανά σκουφώνω τον μητσάρα και πάλι τα ίδια μόνο που αυτήν την φορά την τιμητική την είχε το στοματάκι τις όλα μέσα καταπίνοντας τα με άφησε μαλάκα κάνοντας μου πλάκα πάμε και τέταρτη τις λέω δεν πάει άλλο με ξεζούμισες θα φύγω σαν μούμια από εδώ μέσα Χεχε!Χεχε!Χεχε!. Λοιπόν μάγκες η πιτσιρικά σίγουρα θα στεναχωρήσει τους μοντέλο πνίχτες αλλά αυτοί που θέλουν να γευτούν σεξ μέχρι ξεζούμισμα ειναι η κατάλληλη το κρυφό ταλέντο ξεδιπλώθηκε και η επιλογή μου δικαιώθηκε για μια ακόμη φορά αυτά από εμένα ελπίζω να βοήθησα στην επόμενη επιλογή σας καλό σας βράδυ.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 30, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
P
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 djantonis666, chris1955, tatsas69 και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

12 αποτελέσματα - εμφανίζονται 11 - 12
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 αποτελέσματα - εμφανίζονται 11 - 12
1 2