Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 66 10
Call-Girls 125666
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Έχω κλείσει ραντεβού και περιμένω σε γνώστο ξενοδοχείο ημιδιαμονής στα νότια προάστια.
Η πορτα χτυπάει 5 με 10 λεπτά νωρίτερα από την ώρα που μου είχαν πεί καλό αυτό σκάει το μωρό με ένα ωραίο μάυρο φορεμα χαμογελαστή ώραιο κορμί ώραιο πρόσωπο και μάτια σε γενικές γραμμές μια πολύ ωραία κορασίδα δεν προτείνεται για τους βυζολάτρεις καθος μικρό σε μέγεθος δεν με χαλάει προσωπικά και πολύ αν όλα τα άλλα είναι οκ.... συστηνόμαστε και τα λοιπά μου βγάζει την πετσέτα και ξεκινάει την πίπα με μαεστρια παίζει γλώσιτσα την ώρα που το ρουφάει γενικά το έχει από τι καλές πίπες.
Σταματάμε γιατι είχαμε ζητησει ενα κρασάκι και ξαπλωμένη με το ποτηρι στο κρεβατι αρχίζει να το πίνει ξεκιναω όπως ηταν ξάπλα με τον κόλο τούρλα να γλυφω μουνάκι έκανα και ένα πέρασμα κολοτρυπίδα όπου εκει λίγο μετά ευγένικα μου είπε ότι δεν το πολυ προτιμάει και να ασχοληθώ με το αιδίο της όπως και έγινε και τα ζουμία να τρέχουν συμμετέχει και δείχνει να το απολαμβάνει τουλάχιστον αυτό φαινεται πέρασμα προφυλακτικου στηνεται στα τεσσερα όπου η θεα ήταν πολύ καλή μετα από λίγο βγάλσιμο καπότας και πίπα μαεστρική όπου τα ρουφάει στο στόμα και με μια πουτανια τα φτυνει πάνω στο πουτσο μου τσοντοκατάσταση.
Δευτερος γύρος δεν υπήρξε γιατι τα παραπάνω όλα κρατήσαν μια ωρα γεμάτη.
Ευχαριστημένος σε γενικές γραμμες το τιμάει το μεροκάματο αλλά δεν ειμαι σιγουρος αν θα την ξαναέβλεπα όχι ότι με χαλασε κάτι αλλα δεν ήταν και αυτο που με συγκλόνισε ώστε να το αναζητήσω ξανα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 31, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
160€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
boeder
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
28 Αυγ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
11
Likes:
621
Πόντοι:
310
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 olddog, TOMCRUISE, Yatoputso και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού