Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 40 10
Προβεβλημένη
Call-Girls 80638
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Θα ειμαι λιτός καθώς δεν εγιναν πολλά απλατη συγκεκριμενα μερα συνεβησαν πολλα προσωπικα. Ειχα κλεισει Αλεσια απο χθες για απογευμα η οποια παρεπιπτοντως μου αρεσει πολυ και δεν θα μου ξεφυγει παρολο που οι κριτικες μεχρι τωρα δεν ειναι τοσο καλες αποταν ηταν στο αλλο γραφειο. Βρεθηκα λοιπον νωριτερα Συγγρου και λεω με ποια να ξεφορτωσω στα γρηγορα για να παρω με αλλο αερα την Αλεσια μετα?Ειχα και αρκετες μερες να δωσω dna. Συνοπτικα εκλεισα Ριτα καθως απο παλια τη γυροφερνα. Ανοιγει και έχουμε:
1) Προσωπο ομορφο, ματια δυνατο σημειο χειλη λιγο παραπανω αποσο θαθελα.
2)Κορμι πολυ ομορφο αλλα λιγο πιο αδυνατο αποτι θαθελα εγω.
3)Συμπεριφορα άψογη φορεσε οτι της ειπα με πηγε στο μπανιο με υποδεχθηκε με σκουπισε με ξαπλωσε και οπως ζητησα μου εκανε μια πολυ ωραια πιπα που λιγο πριν τελειωσω ενω ειχα αποφασισει απο πριν να της τα δωσω στο στομα τελικα αλλαξα αποψη -κακως ισως- και εβαλα καποτα να δω λιγο το κωλαρακι της στα 4. Εκει λοιπον επειδη ειναι λεπτουλα μολις ειδα το πουλι μου να φαινεται σαν μπουρι λογω της διαφορας εχυσα αμεσως και δεν το απηλαυσα. Εσφιγγε ωραια ομως τα κωλομερακια της. Ηθελε παραπανω αλλα δεν ειχα χρονο και νομιζα της εκανε εκπληξη που δεν ασχοληθηκα μαζι της καθολου. Δαχτυλα δεν αφηνει, φιλι δεν επεδιωξα εδωσε ενα πεταχτο στο μπες και ενα στο βγες.
Εκει εσκασε τηλ για προσωπικους λογους και ακυρωσα την Αλεσια η κοπελα στο κεντρο πολυ ευγενικη .
Αυτα τα ολιγα. Μπαινει και η Ριτα στο αρχειο. Για να την ευχαριστηθεις νομιζω θελει βραδυνη ωρα να σου αρεσουν αυτα τα κορμια να τα σφυροκοπας
Καθαρη,ευγενικη λιγο μεγαλυτερη αποτι λεει.
Να ειστε ολοι καλα

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 27, 2021
Διάρκεια
30 λεπτά
Στο χώρο της κοπέλας
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
protaris2018
Σπουδαίος
Εγγραφή:
21 Σεπ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
33
Likes:
2.576
Πόντοι:
2.471
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, TOMCRUISE, company of heroes tho και 16 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού