Λεπτομέρειες αξιολόγησης

4.5 3 10
Call-Girls 20135
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Πραγματικα δεν θα εγραφα κριτικη για την Ντολορες αλλα σημερα με εξυνε να γραψω σε μερικες που χρωσταω οποτε εδω ειμαστε.

Ισως το πιο WTF ραντεβου που εχω κανει ποτε.

Η κοπελα ειναι οντως λατινα και απο Βενεζουελα, εχει 2 βυζια στο μεγεθος της χωρας και πολυ καλο σωμα, αν και ειναι κοντουλα οποτε προσοχη οι φωτο την δειχνουν ψηλη ενω δεν ειναι.

Τωρα για σερβις επικοινωνια τι να πω. Ποιο ελληνιδα απο ελληνιδα, ψεκαστε σκουπιστε τελειωσατε υπηρεσιες, καμια ενταση η λατινικο συναισθημα(εξ ου και ο τιτλος) και γενικα βαρεμαρα απο μερια της. Να πω οτι μολις τελειωσαμε τον 1ο γυρο αρχισε να ντυνεται για να φυγει καθως δεν της γεμιζα λεει το ματι οτι αντεχω για 2ο(ΛΟΛ). Οχι μονο αντεξα γιατι με εκανε τριγκερ, αλλα την γαμησα 15 λεπτα doggy και την εκανα να χυσει(αληθεια). Οποτε πηρα το αιμα μου πισω.

Μετα τελειωσαμε και με εβαλε να μιλησω στον γκομενο της στο τηλεφωνο και να παριστανω τον φαρμακοποιο ωστε να τον πεισω οτι ειναι αρρωστη για να μην την ζαλιζει στα τηλεφωνα. Clown fiesta οχι μαλακιες.

Να πω οτι τετοια σκηνικα εγω τα περνω στον χαβαλε και συμμετεχω, δεν χαλιεμαι ευκολα, αλλα αλλοι μπορει να φρικαρανε.

Βαζω ισως στο αν θα την ξαναδω γιατι οτι εκανε δεν το εκανε με σκοπο ουτε να φαει χρονο ουτε να με ζαλισει. Απλα ετσι ενιωθε και ετσι εκανε, ειναι 150% amateur, και θελει ειδικη μεταχειρηση. Δεν θελει πιεση και δεν θελει ζοριλικια. Αν γουσταρετε μαστορισες που ξερουν τι κανουν μεινετε μακρια, η συγκεκριμενη απεχει παρα πολυ απο αυτο. Επειδη λοιπον ειναι μια κοπελα αυθορμιτη αυτο μου αρεσεακομα και αν οι υπηρεσιες της ηταν μετριες.

Ειναι ωραιο πιπινι παντως και σιγουρα θα σας βγαλει μια ταση να την ξεσκισετε latina style.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 01, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
150€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
HughHefner
Ανώτερος
Εγγραφή:
1 Ιουν 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
45
Likes:
3.010
Πόντοι:
5.491
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, xratsas, hornyasfuck και 23 άλλα μέλη

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Αυγούστου, 2021
Την είχα σταμπάρει μάγκα μου και τώρα με βάζεις σε σκέψεις.... παίζει να φάω ήττα δηλαδή..
review reaction 1 hornyasfuck
23 Αυγούστου, 2021
Απο κωλο τι λεει η κοπελα, πεταχτος και μεγαλος οπως στις φωτογραφιες ?
review reaction 1 hornyasfuck
23 Αυγούστου, 2021
Τι χάπια έγραψες στην ασθενή γιατρέ.
review reaction 3 review reaction 1 Veron99, hornyasfuck
23 Αυγούστου, 2021
δυστυχως ναι με amateur Κοπελες που δεν εχουν εμπειρια η ηττα ειναι πολυ πιθανη. δεν μπορω να ξερω εσενα πως θα σου βγει το ραντεβου μαζι της.

Κωλος καλος αφου αλλωστε ειναι στα 20κατι τις, λογικο ειναι, αλλα γενικα ειναι μπαμπατσικο σκαρι. Αλλα ο κωλος ηταν σφιχτος και οτι πρεπει να για σφαλιαρες
review reaction 1 hornyasfuck
16 Ιανουαρίου, 2022
Στο site αναφέρει ότι η Ντολόρες είναι πορνοστάρ. Αυτό που δεν καταλαβαίνω είμαι τι είδους πορνοστάρ είναι αυτή που στην κριτική αναφέρεται σαν amateur.... Ερασιτέχνις και πορνοστάρ δεν είναι δυο πράγματα ασυμβιβαστα;
review reaction 1 hornyasfuck, paparovicz
17 Ιανουαρίου, 2022
Αρχιδια πορνοσταρ ειναι η Ντολορες φιλε. Απλα γυρισε ενα λεσβιακο με το sugarbabes και βαφτιστικε και αυτη πορνοσταρ. Λογικα θελει σιγα σιγα να ανεβασει την ταριφα γι αυτο το εκανε...


Ηταν που ηταν μετριοτατες οι υπηρεσιες, αμα τωρα εχει ψωνιστει κι ολας, μεινε μακρια καλυτερα
review reaction 1 hornyasfuck
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6