Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 19 10
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Λοιπόν φίλοι μου συναγωνιστές επιστρέφοντας από διακοπές γεμάτος από ωραίες εικόνες του νησιού αλλά και από γυναίκες με κορδόνια στην μέση στην κωλαράς τους εξαφανίζοντας κάθε ίχνος μα γιου κατευθείαν τηλ στους αγγέλους για να δω τι ήταν διαθέσιμο την ώρα που ήθελα η απάντηση στην λύση μου ήταν η Καρίνα έτσι κλείστηκε το ραντεβουδάκι μας στο αγαπημένο μου πορνό ξενοδοχείο. Φτάνοντας άρχισα να παρφουμαρίζομαι για να υποδεχτώ αυτή που θα σβήσει τις φωτιές που μου έβαλαν, οι γυναίκες των παράλιων παίζοντας με τα μάτια τους και μόνο με τον ξενέρωτο διπλά τους χωρίς να παιρνει χαμπάριΜατάκι, ανοίγοντας την πόρτα μπροστά μου φανερώνεται ένα μελαχρινό πλάσμα ντυμένο με μια κοντή λουλουδένια φούστα κατευθείαν φιλί παθιάρικο με τα ελαφρός φουσκωμένα χειλάκια της κατευθείαν με πήγε στις παράλιες με τις έκφυλες γυναίκες και τα καλοσχηματισμένα σώματα ΕμμμμΕμμμμ τους χωρίς να χάνω χρόνο άρχισα να την γδύνω αφου μου είπε να πάει για ένα ντουζάκι πρώτα, βγαίνοντας φανερώθηκε ένα έκφυλο σώμα με ελάχιστη απουσία γυμναστικής καθόλου χαλαρότητες όμως, Βυζί 2.5 φυσικό χωρίς τον πλαστικό του και άκρα λεπτά περιποιημένο. Την βουτάω σε ένα γλύψιμο σε όλο τις το σώμα με τελικό προορισμό το υγρό μουνάκι της και αφετηρία με τις βαθιές βουτιές του μητσάρα στο στοματάκι της σκούφωμα μην αντέχοντας από την όλη καύλα που είχε μαζευτεί στις διακοπές εισχωρώντας στο σπηλαίο της θαλάσσης για τα καλά εξερευνώντας όλο το βάθος του και πλάτος του ρίχνοντας την άγκυρα όλη πάνω στα βυζιά της παρασέρνονταν την και στο προσωπάκι της. Μ πανάκι και από του δυο μας κουβεντούλα δεν χρειάστηκε γιατί είχαμε ηδονιστή τόσο πολύ που ξανά ριχτήκαμε στο καπάκι στο απέραντο γαλάζιο του σεξ, βαθύ λαρυγγικό, διεισδύσεις στο υγρό μουνάκι τις σε όλες τις στάσεις καταλήγοντας με τα υγρά του μητσάρα να στάζουν από την κωλοτρυπίδα της μέχρι και τα μουνόχειλα τις για τόσο πολύ μιλάμε πλημμύρες υγρών ντουζάκι πάλι και από του δυο μας και άραγμα στο κρεβάτι για να περάσει το υπόλοιπο τις ώρας που είχε απομείνει με παθιάρικα φιλιά αφου επίσης κάναμε μια σύντομη κουβεντούλα ότι αυτό τον καιρό απολαμβάνει την ζωή της χωρίς να κάνει τίποτα και ότι έχει σπουδάσει δικηγόρος προφανώς του κώλου Χαχαχα!Χαχαχα!Χαχαχα!. Λοιπόν το πλάσμα αυτό ήταν ακριβός αυτό πού αποζητούσα από τις έκφυλες γυναίκες που έβλεπα στις παράλιες του νησιού και ήθελα τόσο πολύ να τις ξεσκίσω άλλα το μόνο εμπόδιο ήταν οι χαζοβιόληδες διπλά τους χωρίς να παίρνουν ίχνος χαμπάρι αλλά και να έπαιρναν χέστηκα συστήνεται ανεπιφύλακτα αυτά από έμενα φίλοι μου ελπίζω να βοήθησα στην επόμενη επιλογή γη σας.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 18, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
P
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 George_1969, xontrosee, alpula και 19 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Αυγούστου, 2021
Ωραία κριτική αδερφέ!!!
review reaction 1 hornyasfuck
19 Αυγούστου, 2021
ΜΗΝ τα πολυαναλυεις τυπε μου, ειδικα για το θεμα των διακοπων σου.
Πες οτι ηθελες να γαμησεις αρκετες απο τις κυριες (ειδικα μιλφαρες) που ειδες, ΔΕΝ σου εκατσε ομως καμια, αδιαφορο αν ειχαν αντρα μαζι η οχι (το γραφεις και μονος σου) και το εριξες παλι στον πληρωμενο ερωτα (τον οποιο και εξασκουμε ολοι, ειτε δεν γαμαμε καθολου εκτος, ειτε λιγο, ειτε εχουμε ενα καρο καβατζες).
Απλα τα πραγματα και καλη συνεχεια.
review reaction 1 review reaction 3 mixalis mixoy, paparovicz
19 Αυγούστου, 2021
Μια χαρά τα γράφει ο φίλος στην κριτική του. Φίλε μου έβαλες ιδέες όταν κι εγώ επιστρέψω από τις διακοπές μου.
review reaction 1 paparovicz
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3