Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 10 10
Call-Girls 28051
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Λοιπον λεβεντες..η αμαλια ειναι οπως το γραφω και στον τιτλο της κριτικης μου ενα φοβερο ατομο.σε κερδιζει απτην πρωτη στιγμη εχει πολυ μα πολυ ορεξη για αυτο που κανει και παρολο που δεν ειναι και η καθηγητρια αγγλικων συνεννοεισαι μια χαρα.με το που μπηκε αρχισε το παθος με πολλα γλωσοφιλα και χαδια παντου και ετσι καταλαβα που θα παει δουλεια!!!deepthroat ,δαχτυλο ολα κομπλε.στο σεξ πολυ ορεξη δεν ειπε οχι σε τιποτε και γενικα ειναι μια παρα μα παρα πολυ καλη επιλογη.παμε στην εμφανιση.απο κοντα ειναι πιο ωραια θα ελεγα αποτι στις φωτος που την αδικουν νομιζω.αδυνατη αρκετα με μικρα αλλα πολυ ωραια βυζακια ,κωλος παρολο το αδυνατο πολυ καλος.στο προσωπο τωρα σε γενικες γραμμες εχει ωραια χαρακτηριστικα το μονο που ισως δεν ταιριαζει τοσο που λεμε με το ολο θεμα ειναι η μυτη που εμενα προσωπικα δεν με χαλασε καθολου μα καθολου.
Υ.Γ πραγματικα μετα απο πολλες πολλες παρααα πολλες φολες που εχω φαει τα τελευταια 4 5 χρονια με εσκορτς ,εχει τωρα κανα χρονο και κατι που το 90% των επιλογων μου ειναι εξαιρετικες και αυτο με χαροποιει πολυ..να περνατε καλα παιδες....!!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 13, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
H
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 eridon1877, redb, Constantinos27 και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού