Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 8 10
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Είναι μάλλον το πιο πετιτ των πετιτ κορίτσι που έχω συναντήσει ποτέ. Μπήκε με άνεση σαν να με γνωριζε καιρό. Φόραγε ένα χιλιοσκισμένο τζιν σορτσάκι με πέδιλα με τακούνι και ένα τοπάκι μικρο. Μπανάκι κ κατευθείαν προκαταρτικά.
Φιλάει ρηχά, έχει όμορφο κορμάκι αλλα περίεργα άκρα. Έχει τρομερή ευλυγισία και τουρλοτό κωλαράκι. Μικρά βυζάκια και όμορφη επιδερμίδα απαλή, πολύ απαλή.
Το μουνί της όμως ρε παιδιά είναι δυσανάλογα τεράστιο..δεν είναι κακό αλλά ούτε στενό όπως θα νόμιζε κανείς λόγο του σωματότυπου της.
Τον κατεβάζει όλον στο λαρύγγι με καλή τεχνική στην πίπα της αλλα και πάλι η αίσθηση δεν ήταν κάτι ουάου.
Πέρασα καλά, έδειχνε να πονάει λίγο (καλά εννοείτε πως τον έχω τεράστιο..πάλι ουάου) και έτσι δεν ανέβασα στροφές.
Πολύ GFE φάση γενικά και το πιο γαμάτο με την κοπέλα είναι η επικοινωνία της. Μιλάει εξαιρετικά αγγλικά, έχει γνώσεις, άποψη κ γενικά είναι γαμω τα ατομάκια για παρέα.
Εν κατακλείδι, μια ultra πετίτ κοπέλα, που δεν είναι για ζόρια αλλα συνδυάζει καλό σεξάκι κ εξαιρετική παρέα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Ανώτερος
Εγγραφή:
11 Δεκ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
62
Likes:
3.089
Πόντοι:
7.180
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Constantinos27, THV, kwstasxat και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού