Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 5 10
Call-Girls 15408
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Σήμερα Πέμπτη απόγευμα συνάντησα την Jesica. Πέρασα φανταστικά με το κορίτσι. Ήταν ένα από τα πολύ καλά μου ραντεβού. Η συνάντηση έγινε στο Ξενοδοχείο της Λ. Συγγρού όπου διαμένει.

Η πλάκα είναι ότι κάπως χαλάστηκα με τον υπάλληλο στο λόμπι επειδή μου ζήτησε τα στοιχεία μου και ανέβηκα στο δωμάτιο του κοριτσιού με όχι και την καλύτερη διάθεση.
Όταν όμως μπήκα μέσα στο δωμάτιό της έπαθα πλάκα. Τι όμορφο κοριτσάκι, τι ωραίο προσωπάκι, εδώ να σημειώσω ότι οι φωτογραφίες που έχει στο site την μεγαλώνουν, και κάτι μάτια πανέμορφα. Πω πω τι πανέμορφα μάτια έχει αυτό το κορίτσι, της το λες κι όλο χαμογελά το άτιμο.

Σώμα πολύ καλό, ότι βλέπεται. Στήθος στητό και σε σωστό μέγεθος, από τα δυνατά σημεία της. Επιδερμίδα βελούδινη κι από διάθεση το κορίτσι άλλο πράγμα. Από τα καλύτερα διαθέσιμα πιπίνια.

Σε όποιον αρέσουν τα γλωσσόφιλα ΝΑ ΤΡΕΞΕΙ ΝΑ ΠΡΟΛΑΒΕΙ. Η Jesica δίνει φανταστικά, βελούδινα θα έλεγα. Την έφαγα στην κυριολεξία, δεν ξεκόλλαγα με τίποτα. ΑχΠαναγία μου! Δεν δυσανασχετεί τα δίνει απλόχερα γιατί κι εκείνη τα γουστάρει.

Το κορίτσι δίνεται θα μου μείνει η συμπεριφορά της όταν την έγλειφα, έτρεμε ολόκληρη κι όταν τελείωσε τα είδα όλα.

Το στοματικό που σου κάνει είναι αρκετά καλό κι αρκετές φορές τον εξαφανίζει, επίσης δεν δυσανασχετεί όταν της πιέζεις το κεφάλι της.

Σεξ κάναμε δύο μόνο στάσεις μ’ εκείνη από πάνω ώστε να παίζω με τα στήθη της και ιεραποστολικό για να την γλωσσοφιλώ και τα βλέπω τα μάτια της.

Πέρασα πολύ καλά με το κορίτσι.

Αχ είναι από τις λίγες φορές που αν είχα χρόνο θα καθόμουνα παραπάνω.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 12, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Μέγας
Εγγραφή:
9 Μαϊ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
29
Likes:
1.218
Πόντοι:
3.910
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, Yatoputso, chris1955 και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Αυγούστου, 2021
δεν σας θυμιζει την εμιλυ μπλαντ ???
review reaction 1 review reaction 3 Yatoputso, 911-Toninno, hornyasfuck
13 Αυγούστου, 2021
Η Jesica είναι πιο όμορφη.
14 Αυγούστου, 2021
είναι γεματούλα στη μέση? Από πόδια/feet πώς πάει?
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3