Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 43 10
Call-Girls 106733
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Τα περισσότερα χαρακτηριστικά της κοπέλας τα έχουν γράψει αξιόλογα μέλη, θα αναφέρω συνοπτικά και μετά θα γραψω την εμπειρία μου. Πρόκειται για μια κοπέλα με κανονικό υψος περίπου 1.70, κανονικά κιλά, ηλικία θα την έκανα στα 30, με τα Αγγλικά της να είναι φτωχά. Δεν ξέρω αν το έκανε για την περίσταση η επίτηδες αλλά φόραγε μια μαυρη σχολική ποδιά ! σαν αυτές που φορούσαν τα παλαιά χρόνια οι μαθήτριες και σε συνδυασμό με την προστυχόφτσα της θα είχαμε καυτό ιδιαίτερο μάθημα. Το φιλί της είναι διστακτικό αλλα με γλώσσα γίνεται πιο καυτό, έχει ωραία πόδια, αρχίζει ένα στριπτίζ και μένει με κάτι κίτρινα εσώρουχα. Στα τέσσερα να την γλυφω ωραίο αιδοίο και γενικά ωραίο σώμα μόνο τα στήθη της θα ήθελα να είναι πιο σφιχτά αλλά οι ρόγες της ανταποκρίνονται. Γουστάρει πήδημα αρχίζει να κουνιέται ρυθμικά και εγώ γουστάρω πιο πολυ αλλά πιο πολυ ήθελα να την δω με την σχολική ποδιά, δεν μου έφευγε αυτή η σκέψη απο το κεφάλι μου. Της ζητάω λοιπόν να την φορέσει, και χωρίς δεύτερη σκέψη την φοράει. Καυλα το μωρό έτσι όπως είναι γυμνή από μέσα την σηκώνει την ποδιά της τουρλωνοντας τον ποπο της τι ποπος! τι μαθήτρια για σκίσιμο...Το τι ιδιαίτερο μάθημα έγινε τι να πω το στήσιμο στον τοίχο; στα τέσσερα; από πάνω μου ; και πάντα με την σχολική ποδιά!!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
company of heroes tho
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
28 Μαϊ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
184
Likes:
18.597
Πόντοι:
30.558
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 borbi2525, ZeroTolerance, THV και 27 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού