Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.2 32 10
Call-Girls 63130
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Μετα απο πολυμηνη αποχη λογω κορονοιου ειπα να ξαναμπω στο "παιχνιδι" δοκιμαζοντας τη τυχη μου με τη Ναστια. Το ραντεβου κλειστηκε ευκολα στο μπιλ, για μια ωριτσα. Ανοιγοντας τη πορτα αντικρυσα ενα γλυκυτατο πλασμα 25 χρονων (ετσι λεει) μες το χαμογελο, με ενα μικρο μπουστακι και μια αερινη φουστιτσα, μπουκια και συγχωριο! Οι φωτο στο σαιτ τη μεγαλοδειχνουν λιγο. Απο κοντα και χωρις το πολυ μεικαπ, ειναι σα τη φοιτητρια με το αθωωο προσωπακι που παντα ηταν μες το χαμογελο και τη γουσταρες, αλλα παντα ξεκωλιαζοταν με αλλον.. Αφου χαιρετηθηκαμε και μου εδωσε ενα φιλι, μπηκε κατευθειαν για μπανακι. Βγαινοντας, ειδα ενα κορμακι πιπινιου, αδυνατο, με 2αρι βυζι και σφιχτο κωλαρακι. Καμια σχεση με στυλ τουμπανο πορνοσταρ για τσοντα. Αν ψαχνετε για κατι τετοιο, κοιταξτε αλλου. Το κοριτσι ειναι για gfe καταστασεις. Το λοιπον, δεν εχασε χρονο και αμεσως ξαπλωσε και με αρχισε στα γλωσσοφιλα ενω χαιδευε τον πουτσο μου. Τον πηρε στο στομα χωρις πολλα-πολλα, βαθια πιπα και υγρη. Παιξαμε λιγο 69 για να γευτω το περιποιημενο μουνακι της και την πηρα στα 4. Το κοριτσι αντεχει το σφυρκοπημα, αν και για μενα που παιζω σε ρυθμους gfe δε κανω ακροτητες. Η κορυφωση δεν αργησε να ερθει και τελειωσε ο πρωτος γυρος. Μπανακι και διαλειμμα για τσιγαρο. Οσο καπνιζαμε περασε τα ποδια της γυρω μου ενω με χαιδευε. Δεν ηθελα πολυ να αναστατωθω, της κανω νοημα "καπνισε εσυ" και ριχτηκα στο μουνακι της να το γευτω. Κρατησε κανα 10λεπτο αυτο και αφου την ενιωσα να ειναι αρκετα υγρη, πηγαμε για δευτερο γυρο με αυτην απο πανω και reverse cowgirl να βλεπω το κωλαρακι της. Θα μπορουσα να την αφησω να καβαλαει με τις ωρες, ακουραστο πλασμα, αλλα εγω σαν κωλογερος ειχα αρχισει να κουραζομαι...Τελειωμα στο στομα με θεα το κωλαρακι της και καπου εκει επεσε η αυλαια. Μακαρι να ειχα αντοχες για τριτο γυρο, μου αρεσε παρα πολυ αυτο το μωρο..Στο χρονο που εμεινε τα "ειπαμε" λιγακι. Και λεω τα "ειπαμε" γιατι απο αγγλικα γιοκ, ας ειναι καλα το google translate με τη φωνητικη μεταφραση..Σε ολη τη διαρκεια της συναντησης ομως, ηταν μες το χαμογελο και τα ναζια..Δεν ασχοληθηκε καθολου με το κινητο και εκτιμησε δεοντως το κρασακι που της ειχα (tip). Αν και εχω φαει αρκετη φολα απο γραφεια, αυτη τη φορα μου εκατσε αυτο ακριβως που ηθελα. Ενα δροσερο πιπινακι, με ευχαριστη διαθεση, να με ανεβασει..Προτεινεται ανεπιφυλακτα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 08, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
160€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
zardoz
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
8 Φεβ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
830
Πόντοι:
371
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 koukoskoukou, chris1955, Constantinos27 και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού