Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.4 6 10
Call-Girls 17473
Γενική βαθμολογία
 
3.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
3.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
3.0
Γενική συμπεριφορά
 
3.0
Επικοινωνία
 
4.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Καλησπέρα..
Θά γράψω την κριτική μου για να μην πέσουν και άλλοι όπως έπεσα εγώ σέ φόλα με τά λόγια που άκουσα στους παρακάτω.. από εδώ και πέρα όταν διαβάζω κριτική κάποιου για κάποια κοπέλα μπαίνω στις κριτικές του και κοιτάω που έχει γράψει κριτική και αν έχει γράψει πολλές κριτικές για το γραφείο αυτό που είναι ή κοπέλα δεν την παίρνω γιατί ό τύπος είναι προμοτορακος..
Λοιπόν συνάντηση με την (κοπέλα) σέ εισαγωγικά γιατί πιο πολύ για τσατσά έκανε.. τηλέφωνο στο γραφείο για να μάθω για την κοπέλα αν είναι ελεύθερη αφού είχα διαβάσειΚεφάλι σε τοίχο! και μου λένε είναι διαθέσιμη κλείνω ραντεβού σέ ξενοδοχείο της περιοχής μου δίνω δωμάτιο και αναμένω... μέχρι να έρθει είπα ας πάρω ένα καφεδάκι και παρήγγειλα στην ρεσεψιόν.. μετά από πέντε λεπτά χτυπάει ή πόρτα.. λέω τό καφεδάκι.. ανοίγω την πόρτα και βλέπω μία κοντή ξανθιά με έντονα σπυράκια αβαφτη με κότσο τό μαλλί λες και έκανε δουλειές στο σπίτι νά είναι ακουμπισμένη στον τοίχο με τό ένα χέρι διάπλατα.. λέω καμία καμαριέρα θά είναι.. λέω ό καφές? Μου λέει για σου φίλε από το γραφείο είμαι νά περάσω? Έκανα την μαλακια και σκέφτηκα με τό κάτω κεφάλι Κεφάλι σε τοίχο! και λέω πέρασε.. λέω τουλάχιστον είναι αργά νά αδειάσουμε γιατί τέτοια ώρα τέτοια λόγια.. ξέχασα να αναφέρω ότι στο γραφείο είχα πει και πρωκτικό.. μου ζητάει τα λεφτά τά δίνω λέω είναι παραπάνω και για το πρωκτικό.. μου λέει πιο πρωκτικό? Θες πρωκτικό? Λέω ναι τό έχω πει στο γραφείο.. μου λέει δεν μου είπαν και τώρα πρέπει να κάνω μπάνιο για νά τόν ετοιμάσω.. λέω έτσι και αλλιώς θα έκανες μπάνιο και απαντά έχω κάνει στον προηγούμενο.. εκεί χτύπησαν και άλλα καμπανάκια.
Μπαίνει για μπάνιο λέω λοιπόν ρίξε ένα νά φύγουν οι καύλες και δρόμο.. κάθησε στο μπάνιο κανένα τέταρτο και βγαίνει.. μου λέει έτοιμος ξάπλωσε..λες και ήμουν σέ μπουρδέλο.. λέω έλα εδώ όρθιος όπως είμαι.. αρχίζει μια αδιάφορη πίπα και κλείνω τά μάτια και φαντάζομαι ότι μου παίρνει πίπα ή Σοφία Παυλίδη.. αφού ήρθε ή ανύψωση της λέω γύρνα στα τέσσερα.. μου λέει δεν μου αρέσει καλύτερα από κάτω εγώ.. λέω άντε τελείωνε μπας και την κάνουμε.. αρχίζω και γαμαω χαλαρά και μετά ανεβάζω στροφές πιο έντονα.. μου λέει χαλάρωσε λίγο δεν μου αρέσει έτσι.. σταματάω την βάζω νά μου πάρει μια πίπα και χύνω στο σώμα.. μπαίνω για μπάνιο εκείνη ανάβει τσιγάρο.. βγαίνω ανάβω τσιγάρο και σκέφτομαι μια δικαιολογία για να την διώξω.. εκείνη μίλαγε μόνη της και μάλιστα σπαστά ούτε από νησί είναι όπως είπε αλλά τεσπά.. ξαφνικά μου λέει πάμε για δεύτερό.. της λέω πρέπει να κάνεις και μπάνιο όμως.. θέλεις να κάνω μου λέει.. λέω όχι άστο γιατί πρέπει να φύγω κιόλας γιατί ξεχάστηκα και έχω δουλειά..οκ μου λέει και ντύνεται και φεύγει χωρίς μπάνιο τελικά.. τυχερός ό επόμενος..
Λοιπόν οι φωτογραφίες δεν έχουν καμμία σχέση με αυτό που θά συναντήσεις από κοντά.. σώμα πιο πολύ γεμάτο από αυτό στην φωτογραφία στήθος μικρό και πρόσωπο γαρίδα..
Αυτά είχα να πω για νά προσέχουν κάποιοι και να μην την πατήσουν από άλλες κριτικές..
Μαλακια μου που δεν την έδιωξα από την αρχή.. πλέον όμως τό πείρα τό μάθημα μου και φεύγουν όπως ήρθαν.. καλή συνέχεια..

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Παραπλανητικές (πολύ επεξεργασμένες/παλιές)
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
Screenshot_2021-08-10-12-11-56-179_com.android.contacts
Mike 7
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
4 Αυγ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
551
Πόντοι:
301
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 O.Y.K, olddog, ntinosam και 24 άλλα μέλη

Σχόλια

20 αποτελέσματα - εμφανίζονται 11 - 20
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Αυγούστου, 2021
πηγες απο την κριτικη μου....
μαλιστα....

πηγες σε μια κριτικη που εχω βαθμολογησει 5 στο κορμι, τονιζω οτι ειναι αχλαδοκωλα

και ο μεγαλος βαθμος που ειχα ηταν στην τιμη της που ηταν χαμηλη....

δηλαδη ρε μεγαλε σε καποια κορμια που εχω βαλει 9 και 10 γιατι δεν πηγες και πηγες σε αυτην που απο ΟΛΟΥΣ ειχε χαμηλη βαθμολογια στο σωμα;;;;

δεν σου εκανε καλη πιπα οπως εκανε σε εμενα και φταιω εγω

μαλιστα

btw να φτιαξω καμια 40αρια printscreen οτι μιλαμε μαζι στο τηλεφωνο;
G
geroksouras
review reaction 1 hornyasfuck
11 Αυγούστου, 2021
Νταξει ρε παιδια μεσανατολικο το κανατε να πουμε,& αλλοι βαζουν κριτικες μετα απο καιρο,τωρα ο συναδελφος θα ειδε κανενα εφιαλτη & θυμηθηκε να τη γραψει τωρα,αφου η κοπελα δεν δουλευει πλεον δεν μπορω να βρω τι εχει να κερδισει οποιοσδηποτε για να του καταλογισω δολο.εξαλλου εβαλε κακη κριτικη σε μια κοπελα που ως επι το πλειστον ειχε κακες & μετριες κριτικες,αρα συμφωνει με τους αλλους,εκτος απο το γεροξουρα που εμεινε πολυ ευχαριστημενος.
το μονο φαουλ κατα τη γνωμη μου ειναι οτι μιλησε για προμοτορες ενω η κοπελα ειχε κακες κ μετριες κριτικες.μετα ειπε οτι διαβασε την κριτικη του γεροξουρα & την πηρε,
Ε? ποιος σου φταιει αμα απο τις 5 διαβαζεις μονο την τελευταια,προφανως η ευθυνη ειναι δικια σου.& φυσικα δε νομιζω να μπορει να κατηγορησει κανεις τον γεροξουρα για προμοτορα,γιατι εχει γαμησει το συμπαν ο τυπος,μακαρι να ειχα γαμησει & γω τοσες,& εχει γραψει κριτικες για ολες & γενικα γραφει συνεχεια & στο φορουμ & παντου.
αρα φιλε γραψε ελευθερα κριτικη για οποια θες,αλλα μην κατηγορεις ελαφρα την καρδια τον οποιονδηποτε.& γω με τη μαρια του yourangels ειχα διαστημικη εμπειρια πριν μια εβδομαδα,αμα την παρει καποιος & δεν περασει το ιδιο καλα μετα εγω ειμαι προμοτορας?
review reaction 1 hornyasfuck
20 αποτελέσματα - εμφανίζονται 11 - 20
1 2