Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 13 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μετά από τόσες ημέρες μαυρίλας που βιώνουμε στη ζωή μας είπα να κάνω ένα διάλειμμα και να επανέλθω στην ενεργό δράση.
Πήγα κατευθείαν σε μιλφοεπιλογές συνειδητά καθώς χρειαζόμουν μια έμπειρη παρουσία και δεν επέλεξα να ρισκάρω με πιτσιρίκες. Η Τζέσικα δεν ήταν η πρώτη επιλογή αλλά ήμουν σίγουρος ότι θα περάσω καλά οπότε την έκλεισα.
Όμορφη παρουσία με ωραίο κορμί, ένα κλικ μεγαλύτερο βυζί θα ταίριαζε αρμονικότερα στο σύνολο του κορμιού της, αλλά δεν έχω παράπονο. Ωραίος κώλος, λίγη χαλαρότητα στην κοιλιά αλλά τίποτα το άσχημο. Γενικά καθαρό, απείραχτο κορμί, ούτε τατουάζ ούτε άλλες μαλακίες....
Πρόσωπο φυσιολογικό κλασικό ουκρανικό, μου θύμισε άλλη μια Ουκρανή εργαζόμενη που είχα φάει σκάλωμα πριν μερικά χρόνια, οπότε μόλις αρχίσαμε τα γλωσσόφιλα δεν είχα την αίσθηση ότι την έβλεπα για πρώτη φορά. Ηλικία μάλλον 30, πάνω κάτω, δεν έχει και πολύ σημασία.
Το έχω ξαναγράψει, τα καλύτερα και πιο παθιασμένα γλωσσόφιλα τα έχω εισπράξει από εργαζόμενες κοπέλες, η Τζέσικα είναι μέσα στις 3 καλύτερες που έχω συναντήσει στο συγκεκριμένο κομάτι.
Γενικά ήμουν λίγο κουμπωμένος μετά από τόσους μήνες αποχής, αλλά η κοπέλα με περιποιήθηκε στο μέγιστο βαθμό. Κατά κύριο λόγο την έβγαλα σχεδόν ανάσκελα με αυτήν από πάνω μου να κάνει όλη τη δουλειά....Κουλ
Ένα τελείωμα στο πρόσωπο στον πρώτο γύρο και μετά συνεχές πίπωμα και γλυψιμο, σχεδόν μέχρι το τέλος της ώρας.
Πολύ καλή πίπα αν και έχει την τάση να βάζει χέρι αλλά αν της το κόψεις συνεχίζει απτόητη. Επίσης αρκετή περιποίηση και στα καλαμπαλίκια οπότε φροντιστε να πάτε καθαροί και ξυρισμένοι.
Γενικά πολύ θετικό ραντεβού με μια κοπέλα χαμηλών τόνων και πολύ ευγενική, που έχει τη διάθεση να σε ευχαριστήσει. Respect σε όλα τα κορίτσια που δεν είναι ντίβες ή βλαχαδερά....
Τα πράγματα θα ήταν ακόμη καλύτερα σε ένα άλλο δωμάτιο με λίγο καλύτερο μπάνιο και κλιματισμό, αλλά αυτά είναι λεπτομέριες......
Να σημειώσω ότι χρησιμοποίησα και το απολυμαντικό που έχουν βάλει στην είσοδο του ανελκυστήρα, δεν ξέρω τί είναι αλλά είμαι σίγουρος ότι το έχω πιεί σε σφηνάκι στα φοιτητικά μου χρόνια.Money MouthMoney MouthMoney Mouth
Καλά βόλια σε όλους και καλή δύναμη σε όσους συνανθρώπους μας δοκιμάζονται αυτές τις δύσκολες μέρες.....Ναι!Ναι!Ναι!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 07, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
mallias20
Τιμημένος
Εγγραφή:
10 Αυγ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
193
Likes:
25.269
Πόντοι:
33.818
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 2 Elganador, doc_lin, hornyasfuck και 16 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού