Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 13 10
Call-Girls 24583
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Με την κοσμοσυρροή που εχει φερει το γραφειο ειχα μεγαλο διλλημα ποια να επιλεξω. Καλεσα απο την προηγούμενη και ήμουν αναμεσα σε τζεσικα μαρια και οξανα. Με την βοήθεια του γραφειου την έκλεισα για σημερα αλλα επρεπε να κανω επιβεβαιωση. Αργησα.. ξεχαστηκα παρολααυτα η Νικόλ μου ειπε οτι ολα ηταν οκ. Και περιμενα να ερθει Οξανα!! Η κοπελα ειναι ολα τα λεφτα... επαθα νιλα. Μαλλον η πιο ομορφη που εχω συνάντησει απο το γραφειο... οι φωτο ισως την αδικουν ειδικα στο σωμα. Τα ειπαμε λιγο δυσκολα απο αγγλικα τιποτα... translate... αλλα απο γλωσσα του σωματος αψογη. Φοβερα ματια πρασινα καστανοξανθη. Φοβερα χειλη. Η κοπελα ασχολειται με γυμναστικη... και οταν αφαιρέθηκε το ομορφο μαυρο φορεμα, είδα ενα αψογο γυμνασμένο σώμα. Ειδικα η πισω κινηση δεν υπαρχουν λογια. Φοβερη επιδερμιδα , βυζακι 2αρι με πολυ ωραια ρωγα. Πολυ καθαρη μοσχοβολαγε.. Φιλι πολυ ωραιο , γλωσσαρα , παιχνιδιάρα... δεν καταλαβαίνει τιποτα και τα εξαφανιζει ολα... ακουραστα και με τρελες ματιες με τις ματαρες της. Απο πανω σε βιαζει... και στο doggy ας μην περασουν καρδιακοί.... Στησιματα απιθανα . Ιεραποστολικό σε κλειδωνει και σε τελιωνει... φοβερη διαθεση και με ενα χαμογελο... δεν κανει ομως anal... περασα Τελεια. και gfe και pse.... Καλο παιδί ,αν φερθεις σωστα θα περασεις αψογα. Μπραβο στο γραφειο που φερνει τετοιες κοπελες και παρολο που αργησα να επιβεβαιώσω εγινε κανονικα το ραντεβου. Ζητησα απο αντζυωπου καλεσα πισω να φερνει τετοιες κοπελες να περναμε ωραια...

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 06, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
160€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Σπουδαίος
Εγγραφή:
9 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
33
Likes:
1.352
Πόντοι:
2.390
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 WHATABOUTFUCK, chris1955, hornyasfuck και 21 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού