Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 7 10
Call-Girls 15904
Γενική βαθμολογία
 
6.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
4.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Συνάντηση με την Αλίκη την περασμένη εβδομάδα, Πέμπτη, 1ο ραντεβού.

Πρόκειται για ένα πολύ γλυκό και όμορφο κορίτσι χωρίς καμία απολύτως αμφισβήτηση όπως άλλωστε αναφέρεται και παρακάτω.
Στην περίπτωση μου όμως η εμπειρία που είχα δεν είναι αντίστοιχη με τις προηγούμενες κριτικές. Λαμβάνοντας υπόψη τι έχει γραφτεί, το αποδίδω στην χημεία, είτε γιατί έφταιγα εγώ, είτε εκείνη, σε κάθε περίπτωση το προσπερνάω και πάμε για άλλα.

Ήταν πάντως ευγενέστατη, είχε μάλιστα βάλει μουσική στην αρχή - Sade το Smooth Operator! Προσπαθούσε να επικοινωνήσει αλλά τα λίγα αγγλικά της (shoes, money, bathroom μέχρι εκεί...) σε συνδυασμό με το ότι είναι λίγο ντροπαλή δεν μπορούσαν να βοηθήσουν. Ξεκλείδωσε προς το τέλος του 1ου γύρου αλλά είχα ήδη ξενερώσει αρκετά για αυτό και δεν παίχτηκε 2ος μιάς και δεν είχα όρεξη.

Με χάλασε πολύ που δεν έδινε φιλιά με γλώσσα αν και στο site αναφέρει ότι δίνει. Το καταλαβαίνω ότι μπορεί να μην θέλει αλλά ας μην γράφεται ότι το κάνει. Έχει άλλωστε μανία με την καθαριότητα σε περνάει με ένα διάλυμα παντού, σε βάζει μέχρι και να το πιείς (!) για να την γλύψεις, σε κάποιους μπορεί να αρέσει αυτό. Σημειώνω ότι και μπάνιο είχα κάνει και λίγο πριν αλλά και εκεί για να μην δίνονται λάθος εντυπώσεις.

Στοματικό μέτριο σε σχέση με προηγούμενες εμπειρίες, ενώ δεν ασχολήθηκε με γύρω περιοχή. Οι φωτογραφίες ελαφρώς επεξεργασμένες και δεν θα δείτε την λάμψη, κάτι αναμενόμενο, ενώ τα πόδια της ήταν πιο χοντρά σε σχέση με το υπόλοιπο σώμα και ο κώλος σχετικά μεγάλος και χαλαρός για την ηλικία της ,τουλάχιστον για τα δικά μου γούστα.

Η βαθμολογία μου είναι αυτή που θα έβαζα, αν είχα την δυνατότητα να βαθμολογήσω και παραπάνω. Αναγνωρίζω σε κάθε περίπτωση ότι προσπάθησε, θεωρώ ότι ήταν θέμα χημείας λαμβάνοντας υπόψη και τις τόσες καλές κριτικές από πολύ έμπειρα μέλη παρακάτω.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 29, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Locky
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
2 Απρ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
362
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 company of heroes tho, Annapurna, Poetjokey και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Αυγούστου, 2021
Τελικά παιδιά ξέρετε τι εχω καταλάβει... Δεν κοιτάνε ολες μονο το επαγγελματικό κομμάτι,, ειναι και ορισμένες που κοιτάνε την χημεία, να γουστάρουν τον άλλον.. Και λογικό ειναι πιστευω γιατί είναι κ αυτές άνθρωποι... Δεν εχει να λεει επειδη ειναι σύνοδος θα τις κάνουμε κ οτι θελουμε και όπως το θέλουμε... ΠΟΥΤΑΝΑ ΧΗΜΕΊΑ... εγω με την Αλίκη εκανα 2ωρο ραντεβού μαζι της όταν πρωτοηρθε.. Τι να πρώτο πω δεν ξέρω... Πεθαναμε στο ΓΑΜΗΣΙ.. Τα πάντα όλα.. Το κατά ευχαριστηθηκαμε... Μετα απο κατι μέρες, την ξανα εφερα μια ωρα, και οταν με είδε είπε :not you again, so much sex... Εκλαψα στο γέλιο.. Αλλα ειχε δίκιο γιατί ειχαμε ξεκωλιαστει στην πουτσα
review reaction 1 srek7, Constantinos27, WHATABOUTFUCK
08 Αυγούστου, 2021
Πέρα από την κριτική ,
Αυτός είναι τρόπος , ανθρώπινος , να εισαχθείς σε έναν χώρο.
Διαδικτυακό ή μη.

Εξού κι η αποδοχή , απ' ότι βλέπω , εκ της πρώτης του κριτικής.

Μπράβο σου αγαπητέ.
C27. -

p.s. : Σοβαρός ο Συντάκτης - Σοβαρός κι ο Σχολιαστής (πάνω).
review reaction 1 andronikos3
08 Αυγούστου, 2021
Εγω προσπαθώ με ωραίο τρόπο να επιβεβαιώνω με την κοπέλα τις υπηρεσίες πριν την έναρξη. Μην ντρέπεστε να ρωτάτε .
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3