Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 16 10
Call-Girls 29117
Γενική βαθμολογία
 
3.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
2.0
Επικοινωνία
 
2.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
2.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Καλησπέρα Μάγκες,

Το κορίτσι δεν έχω να πω κάτι είναι πάρα πολύ όμορφο και περιποιημένο αλλά δυστυχώς δεν κάνει για αυτή τη δουλειά!

Ήρθε στην ώρα της, λίγο απεριποίητη και νευρική, αμέσως φάνηκε ότι δεν θα ήταν μια καλή βραδιά! ήρθε χωρίς καμία όρεξη τελείως αδιάφορη και ξενέρωτη! Μπήκε μέσα με υφάκι άντε να τελειώνουμε ξεκίνησε 5 δευτερόλεπτα αφού μπήκε μέσα να μου βγάλει το παντελόνι να μ πάρει πίπα, δεν μου άρεσε καθόλου ο τρόπος που το χειρίστηκε και η πίπα φυσικά ήταν ακόμα χειρότερη, πάρα πολύ αργή με χεράκι και δοντάκι ήθελα απλά να τελειώσω αλλά δεν ήθελα να ξενερώσω έτσι!! το κορίτσι είναι πάρα πολύ όμορφο και ήταν κρίμα.

Έδωσα λίγο τόπο στην οργή και την σήκωσα να γαμηθούμε, δεν το έχω ξαναδεί αυτό ποτέ αλήθεια βαριόταν να κουνηθεί δεν έκανε τίποτα δεν μίλαγε δεν έβγαλε άχνα τίποτα!!! σε κάποια φάση αισθάνθηκα πολύ άσχημα δεν ήθελα καν να συνεχίσω αλλά δεν ήθελα να χάσω και τα λεφτά μου οπότε το προσπάθησα μπας και μπορέσουμε να το βρούμε αλλά δεν!! δεν έκανε καμία προσπάθεια για το οτιδήποτε ήταν από τις χειρότερες εμπειρίες που είχα ποτέ με call girl.

Η κάθε γυναίκα είναι διαφορετική και σε καυλώνουν για διαφορετικούς λόγους η κάθε μια, για μένα όλες αξίζουν την προσοχή μας αλλά αυτό δεν είναι κατάσταση ότι χειρότερο απλά μακριά! καλύτερα μαλακία!(στα σίγουρα).

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
sasthelooles
Ανώτερος
Εγγραφή:
30 Μαρ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
48
Likes:
2.121
Πόντοι:
5.190
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 WHATABOUTFUCK, Constantinos27, ΨΑΓΜΕΝΟΣ και 18 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Αυγούστου, 2021
κανονικα επρεπε να παρεις τα χρηματα πισω...
εχουμε τις ελεεινιδες, θα εχουμε κ τις πουτανες σε λιγο
review reaction 1 piko
06 Αυγούστου, 2021
Με έσωσες πατριώτη .
Ντροπή



G
GenginsKhan
07 Αυγούστου, 2021
Συμφωνω συναγωνιστη.Τραγικη η εμπειρια μου μαζι της.
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3