Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 5 10
Call-Girls 15407
Γενική βαθμολογία
 
10.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
10.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Το σπορ του εσκορτινγκ εχει πολλα σκαμπανεβασματα για εμας τος αγωνιστες και πολλες δυσκολιες για τις κοπελες.. Εμεισ θα φαμε αρκετες φολες, θα περασουμε καλα η αδιαφορα με καποιες, λιγες θα τις θυμομαστε για παντα και μετα ΥΠΑΡΧΕΙ Η ΜΙΑ, Η ΜΙΑ ΚΑΙ ΜΟΝΑΔΙΚΗ. Αυτη που θα θυμασαι για παντα, που απλα αγγιξε την τελειοτητα, που πηρε το χρυσο. Ομολογω οτι μεχρι τωρα αυτη τη θεση την ειχε η Κυρα απο yourangels για οποιον θυμαται! Ειχε ερθει πριν κανα 2 χρονο Ελλαδα και ειχα περασει τελεια μαζι της. Μετα την συναντηση μου ομως με την Τζεσικα ολα αλλαξανε..

Προσωπικα εχω παθει σοκ..δεν ηξερα πως να το διαχειριστω..οταν τελειωσα με ειχανε πιασει τα γελια απο αυτο που εζησα, δεν σας κανω πλακα..Η κοπελα εχει φυσικο στηθος στο μεγεθος που εμενα προσωπικα με τρελαινει οσο οσο να χωραει στη χουφτα σου..ο κωλος της ειναι απλα φανταστικος και εχει τα πιο εκφραστικα ματια που εχω δει..Το προσωπο της ειναι απλα απιστευτο..ναι μαλλον ερωτευτηκα! φανταστικο σεξ το οποιο της αρεσει..παρακαλω φερθειτε με σεβασμο γιατι το κοριτσι ειναι αβγαλτο ακομα και παιζει εγω να μουν τυχεροσ γτ ημουν απο τους πρωτους..μπορει σε καμια βδομαδα να ναι κουρασμενη..Ειναι επαξια πρωτη θεωρω πλεον στο μυαλο μου! Δεν υπαρχει περιπτωση να μην την ξανα τιμησω πρν φυγει..

ΥΓ: Τα μ****πανα που βαζουνε φωτιες θελουν λιντσαρισμα αλα Κανταφι
ΥΓ2: Να γαματε καλα παιδια!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 04, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Σπουδαίος
Εγγραφή:
18 Μαρ 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
28
Likes:
1.337
Πόντοι:
2.391
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 AcesHigh, Alexanders, kelenor και 20 άλλα μέλη

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Αυγούστου, 2021
Στην πιπα ειναι καλη? με ενδιαφερει πολυ αν στην πιπα ειναι καλη η κοπελα στο σερβις. πως ηταν??
review reaction 1 Bartender 74, hornyasfuck, Stavros(2)
06 Αυγούστου, 2021
φοβερη και στη πιπα μυστη!
06 Αυγούστου, 2021
Έχει δίκιο ο πιο πάνω φίλος με το σχόλιό του, γράψε δυο λόγια για τις υπηρεσίες της, τα φιλιά της κλπ.
review reaction 1 gpd, Bartender 74
08 Αυγούστου, 2021
Φαίνεται όντως πολύ όμορφο το κορίτσι αλλά έχω μια σημαντική ερώτηση. Αγγλικά μιλάει;
review reaction 1 Inf0
11 Αυγούστου, 2021
Ναι okay.
Ωραίο πρόσωπο, ωραία βυζιά αλλά την κόβω λίγο γεματούλα around the waist.
1.63 ύψος με 55 κιλά που σίγουρα θα είναι 58 ...
review reaction 1 Stavros(2), kostad1nos
13 Αυγούστου, 2021
το βυζι ειναι φυσικο ?????
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6