Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 5 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
3.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
περασμα με τη μαλβινα , ωραιο σωμα χωρις περιττα κιλα γενικως υπαρχουν καποια σημαδια χρονου οι φωτοφραφιες ομως σε μεγαλο βαθμο ανταποκρινονται σε αυτο που θα δειτε
προσεξα σε καποια στιγμη εχει κατι σαν ελaφρα κυτtαριτιδα στα ποδια ή κατι τετοιο για αυτο θελει να μη υπαρχει πολυ δυνατο φως στο δωματιο...εμενα παλι δε με νοιαζει στη τελικη πραγματικη γυναικα ειναι και οχι πλαστικη κουλα
καθολου αγγλικα και αυτο δυσκολευει την επικοινωνια δηλαδη πιστευω η συναντηση θα ηταν καλυτερη αν ηξερα εστω κατι λιγο γιατι υπηρχε καποια χημεια μεταξυ μας και σε καποιες στιγμες γελουσαμε αλλα γενικως μιλαει στα ρωσσικα και περιμενει να καταλαβεις ρωσσικα..

αφου βγηκα απο το μπανιο μου εκανε μια καλη πλυση το πεος με υγρο για τα μικροβια οπως μου ειπε...καπως χαλαστηκα αλλα οκ ας κανω υπομονη λεω και μου βγηκε σε καλο

την εγλυψα και μετα 69 που μαλλον τελειωσα στο στομα της κατα λαθος γιατι ειπε σε καποια στιγμη οτι τελειωσα στο στομα της και επρεπε να ζητησει 20 extra
μετα ιεραποστολικο που εκανε πιστευτες κραυγουλες και στο τελος με γρατζουνισε λιγο στη πλατη και ενιωσα μια μεγαλη συσπαση
αρκετες εναλλαγες στασεων γενικως ειχε αρκετη ενεργεια μετα πηγα να τη ξαναγλυψω αλλα μου ειπε οτι δε θελει αλλο γιατι εχει τελειωσει και ετσι συνεχισαμε σε αλλες στασεις

καλη συναντηση αλλα θα ηταν καλυτερα αν μπορουσε να πει εστω δυο πραγματα στα αγγλικα δε λεω να εχει proficiency

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 01, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Σεβαστός
Εγγραφή:
10 Νοε 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
18
Likes:
3.091
Πόντοι:
1.436
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, olddog, Aggalitsas και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
04 Αυγούστου, 2021
Τι εννοείς "μάλλον τελείωσα στο στόμα της";;;
Δεν ξέρεις αν τελείωσες;
04 Αυγούστου, 2021
ξερω οτι τελειωσα αλλα δε ξερω ποσο τελικα ηταν μεσα στο στομα της γιατι δε κοιτουσα εκει
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2