Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.5 2 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Συνάντηση με Αλεξία και Νάταλι για το ντούο προ μηνών.Ημερομηνια ενδεικτική.Την Αλεξία την γνωρίζω εδώ και χρόνια την Νάταλι την είδα πρώτη φορά στο ντούο.Με έψηνε η Αλεξία όμως αρκετούς μήνες πριν και μιας και είχα κάνει πιο παλιά το ντούο μαζι της με την Δήμητρα και ήξερα ότι τα γουστάρει τα διπλά και το χει ψηθηκα αβλεπι.Το ιδανικό βέβαια για τέτοια σκηνικά είναι για παραπάνω από μια ώρα.Θα σταθώ περισσότερο στην Νάταλι που μου έκανε πολύ θετική εντύπωση μιας και δεν την ήξερα ενώ η Αλεξία είναι στανταρακι μου εδώ και πολύ καιρό.Πιο ψηλή από την Αλεξία γύρω στο 1,75 την έκανα με καμπύλες και όχι παχιά με φυσικές βυζάρες και πολύ ωραία μάτια και τρομερή ορεξη.Το ραντεβού από τι θυμάμαι εκείνη την ημέρα ήταν το τελευταίο τους αλλά μόνο κουρασμένες δεν δείχνανε.Οι κοπέλες όντως το χουν.Της άφησα πρώτα να παίξουν μεταξύ τους και η υπέροχη Αλεξία την ξάπλωσε κάτω και άρχισε να την γλύφει παντού ενώ εγώ κοιτούσα απέναντι.Μετα από πέντε λεπτά μου κάνει νόημα η Αλεξία να μπλεχτω μαζί τους.Μου έδωσε εντολή να παίξω με το μουνακι της Νάταλι και υπάκουσα.Μετα η Αλεξία γυρνάει πίσω μου και αρχίζει μια ανάποδη πιπα μαζί με γλυφοκωλι όλα τα λεφτά.Αυτο ήταν δεν άργησα να πάρω μπρος να μπει ο σκούφος και να αρχίσω με την Νάταλι στα τέσσερα.Μετα αλλαγή προφυλακτικού και είσοδος στο υπέροχο κωλαρακι της Αλεξίας ενώ δεν σταμάτησαν συγχρόνως να παίζει η μία με την άλλη.Παιχτηκαν αρκετές ενναλαγες και τουλάχιστον για μισή ώρα και ίσως λίγο παραπάνω το χάρηκα πολύ.Γιατι κάτι με τα μπάνια και η πρώτη γνωριμία με την Νάταλι και ένα κρασάκι που περίμενα να έρθει ο χρόνος πέρασε πολύ γρήγορα.Συμπερασματικα ήταν ένα πολύ καλό ραντεβού που θα επαναληφθεί όμως μόνο αν είναι για μιάμιση ώρα η δυωρο για να ζήσω την εμπειρία στο έπακρο όπως πρέπει να είναι σε τέτοιες περιπτώσεις.Η βαθμολογία αν με άφηνε το σύστημα θα ήταν σε όλα δέκα διάθεση social καθαριότητα απόδοση τιμής αν εξαιρέσουμε το μόνο αρνητικο ότι στην μιάμιση ώρα και δυωρο η τιμή ανεβαίνει επικίνδυνα.Και πρόσωπα και σώμα και στις δύο θα έβαζα μέχρι οκταρια.Καλο υπόλοιπο καλοκαιριού σε όλους....

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 10, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
350€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Dimitris-k
Σεβαστός
Εγγραφή:
4 Απρ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
11
Likes:
1.333
Πόντοι:
1.071
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, George_1969, mick11 και 18 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού